Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Más is sűrűn megkönnyez...

Más is sűrűn megkönnyez animéket vagy csak én lennék az átlag emberektől érzékenyebb?

Figyelt kérdés
Legutóbb a Ro-kyu-bu című animét sirattam meg, pedig ettől tényleg nem számítottam volna elérzékenyülésre még látatlanban, hiszen ez egy vicces sport anime, de mégis olyan szép, megható a kapcsolat a kosaras lányok és az edző srác között, meg a lányok közti barátság, szeretet, csapatmunka, egy célért küzdés, egymás segítése, az összetartás, tisztelet. Rengeteg szép értéket hordoz. Még a kosárlabda meccsekbe is teljesen beleéltem magam és szurkoltam a lányoknak. Komolyan szabályosan lehangolt, hogy vége lett és nincs folytatás és én is együtt sïrtam a szereplőkkel. Meglepődtem hogy alacsonyabb pontszámot kapott, mint amit megérdemelne szerintem. Nem tudom miért tud így meghatni sok- sok anime. Más is ilyen érzékeny, sírós animéken vagy csak én vagyok ilyen túl érzelmeskedő?

2021. júl. 4. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Kb.majdnem mindegyiken sírtam,amit néztem. Mindegy milyen stílusú. Pedig már 33.évembe lépek idén. :D

Ráadásul horror/thriller fan is vagyok és a beteg filmek se hatnak meg. Valahogy az animék másak.

2021. júl. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte egyik könyvön/filmen se sírok, de az animék valahogy meg tudnak ríkatni. Beleélem magam nagyon, ha valami olyat nézek, ami igazán tetszik, és teljes szívvel-lélekkel a történetben vagyok. Ne félj, nem vagy egyedül! :')
2021. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én is így vagyok vele! Néha csak néznek hogy miért sírok, de egyszerűen annyira meghatóak tudnak lenni a történetek a felépítésük és minden, annyira bele élem magam MINDIG!
2021. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!