Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések! Ti mennyi idő alatt...

Animések! Ti mennyi idő alatt néztek végig egy átlag hosszúságú (kb.24 részes) anime-t?

Figyelt kérdés
Átlagosan hány anime részt néztek meg egy nap?

2018. ápr. 6. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az animétől és a szabadidőmtől függ, illetve az se mindegy, hogy szezonos vagy befejezett animéről van szó.

Most viszonylag kevesebb időt töltök animézéssel, átlagban napi 1-2 részt nézek szezonosokból.

De ha mondjuk kapnék egy teljes heti szünetet, amikor nem kell semmit tanulnom, akkor egy 24 részes animét kb. 2 nap alatt nézném végig, ha egy alapvetően izgalmas, érdekes animéről van szó. Nekem 10-12 rész/nap a maximum, amit animézéssel tudok tölteni szerintem, legalábbis nem rémlik olyan alkalom, hogy többet néztem volna meg egy nap (vagy max. 13 rész, mert volt már nem egyszer, hogy egy egyszezonos animét egy nap alatt kipörgettem, de már ez is elég ritka mostanában).

2018. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ha valami nagyon jó 12 rész egyhuzamban, ha van rá időm. Mostanában sajnos nem nagyon akadtam ilyen jó animére :(
2018. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Változó, akár hónapokig is tudok ülni egy 24 részes animén, de van, hogy két nap alatt végignézem.

Nem nézek minden nap animéket, gyakran hetek telnek el úgy, hogy semmibe sem kukkantottam bele, de szinte minden nap foglalkozom velük, értsd: vadászok rájuk, MAL-on böngészek.

2018. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Hétvégén olyan 1,5 nap alatt, de hétköznapokon csak 1-2 részt nézek naponta.
2018. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Trevor. ***** válasza:

Változó. Ha mondjuk nyári szünet van és sikerül kifognom valami jót, akkor egy 24 részest 2 nap alatt. De hétköznapokban ilyen 7-8 nap, mert akkor nézek napi 3 részt, egyrészt annyi időm biztos van, másrészt sokkal jobban emlékezni fogok a történetre. De nemrég egy nap maratonban végignéztem a Mahou Shoujo Madoka Magica-t, annyira megtetszett.


Szóval napi 3 rész+ami még szezonosból aznap jön ki.

2018. ápr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Számomra is nagyban függ attól, hogy mennyire tetszik, mennyire köt le, ha valami nagyon jó két-három nap alatt is végignézem. Amely annyira nem jó, azt általában hetek alatt.
2018. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én max 4 részt nézek meg egy nap
2018. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
1 nap
2018. jún. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!