Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek melyik a jobb? Dr...

Szerintetek melyik a jobb? Dragon ball vagy Naruto

Figyelt kérdés
Személy szerint mindkettőt nagyon szeretem de ha választani kéna a Dragon ball

2021. júl. 9. 00:12
1 2
 1/14 anonim válasza:
83%
Ízlés kérdése. Egyszerűbb ha létre hoztál volna egy szavazást. Ha választani kellene akkor számomra a Naruto a jobb. A Nagy Ninja háború elég epic volt. A filler részeket meg meg se néztem.
2021. júl. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
nekem a naruto. lányként a drgaon ball nemigazán vonzott soha
2021. júl. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Mindkettő kuka!
2021. júl. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Dragon Ball! A Naruto gyenge másolat.
2021. júl. 9. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Dragon Ball. (Bár nem fejtetted ki, hogy a sima DB vagy a DBZ, esetleg a Super.)

Én a Narutot, bevallom, elkezdtem nezni még bőven azelőtt, hogy magyarul kijött volna, de tíz rész után nekem elég volt. Naruto is, Sakura is top idegesítő karakterek. Ja, meg még láttam azt a részt, amiben rá akarják venni Kakashit, hogy mutassa meg, mi van a maszkja alatt. Fapofával néztem végig, pedig szeretem a vicces animéket.

2021. júl. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Thunderfairy ***** válasza:
87%
A Dragon Ball és Dragon Ball Z sokszorta jobb animék mint a naruto. A Dragon ball ott szurta el nálam végül hogy az erők határtalanul csak mennel fölfelé. Sehol nincs korlátozva benne hogy ki mennyit fejlődhat eröben. Nem volt elég a Superharcos szint, pedig az lenne reálisan a maximum. Mi az hogy a 6-8 éves kisgyerekek is superharcosok már? Lassan mindenki ultra ösztönel fog rendelkezni. Tehát ha nem lenne ez a nincs eröhatár akkor egy jó kis anime lehetne. ÉN SZERETTEM NÉZNI A TV-BEN. A Naruto meg már az elejétől fogva sem tetszet. Tehát a kérdésre a válasz a Dragon Ball.
2021. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Nekem egyik se jött be.
2021. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

Nem láttam a Dragon Ball-t de annyira nem is vonz, és nem vagyok valami harc fan típus. A Narutot se azért kezdtem el mert tele van harccal, hanem az érzelmek, és az élet történetek miatt.


Szóval nekem a Naruto.🧡

2021. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Nálam Naruto, de a Shippudent nem számolom bele. A 2002-es sorozat világépítése, karakterei, hangulata és harcjelenetei miatt az egyik kedvencem.
2021. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

Én még nem láttam a Dragon ballt de nemis akarom olyan hülye fejük van benne. Szerinte a Naruto. Az összes részt láttam a Borutot is el kezdtem.

De egy jelenet nem tetszet amikor Itacsi a bátyám szemét el vetette.

2021. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!