Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek mik az ALAP animék???

Szerintetek mik az ALAP animék???

Figyelt kérdés

Már elég sok sorozaton vagyok túl, bár többet is nézhettem volna, ahhoz képest, hogy mióta vagyok anime fan.😅😅😅


Na a lényeg... Szerintetek mik azok, amiket valószínű más is megnézett???


Új suliba megyek és fontos lenne, hogy tudjak más fanokkal beszélgetni. 😅


Olyanokra gondokok amit sokan néznek. Pl.


Death Note vagy Naruto, Haikyuu, Banana Fish, Nana.

Szóval műfajtól független.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. júl. 16. 16:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Tensei shitara Slime datta ken most nagyon felkapott, népszerű. Tegyük hozzá, megérdemelten.
2021. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Amiket írtál azok mindenképpen


Egyébként Myanimelisten sorolva vannak az all-time legnépszerűbbek: [link]

2021. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

Nincs olyan, hogy alap anime. Maximum klasszikusok vannak, mint pl.:


Dragon Ball

Sailor Moon Classic

Dallos OVA

Bubblegum Crisis

Versailles no Bara

2021. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Fullmetal Alchemist Brotherhood, Death Note... Romantikusból a Fruits Basket pl igazi klasszikus. Inuyasha, esetleg a Bleach, új shounenből a My Hero Academia.
2021. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%

Megérdemelten? Ugh vicc kategória!

Kérdező miért is kell animéket nézni hogy be tudj illeszkedni? 😵

Más témával nem tudsz?

Azért mind középiskolában és főleg afölött azért nem csak erről lehet beszélgetni de még általánosban sem!

Az hogy mesterségesen akarsz kialakítani magadnak egy közeget arra csúnyán rá fogsz fázni mind ennek természetesen kell kialakulnia

Amúgy próbálj meg egy kicsit komolyabb kört kialakítani akikkel nem csak anime meg “kpop”-ról fecsegtek 0-24-ben mert azon fogod kapni magad hogy mikor ki kerülsz akkor senki sem fog veled szóba állni mert csak ez a világod és sajnos még mindig az anime és kpop egy nagyon kis rétege a társadalomnak

2021. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Darling In The Franxx

Promised Neverland

Date a Live

Jujutsu Kaisen

My Hero Academia (vagy Boku No Hero Academia)

One Piece

Fullmetal Alchemist

Fairy Tail

Kakegurui

Death Note

Naruto Shippuden

Mirai Nikki

Dragon Ball

Danganronpa

Kimetsu no Yaiba

Free

Yuri On Ice

Re:Zero

Noragami Aragoto

Tokyo Ghoul

Lucky Stars

Attack On Titan

Assassination Classroom

Haikyuu!

Stein's Gate

Sword Art Online

Bongou Stray Dogs

Dr. Stone

Death Parade

Wonder Egg Pririty

Magi: The Labyrinth Of Magic

2021. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
5, vagy te egyedül ellene, de magyaranime oldalon 2. legnézettebb a Slime. Akkor szerinted az a több ezer rajongó is vicc?
2021. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

5-ös! Egy szóval nem írtam azt, hogy csak az animéről beszélnék az új közegben! Tudod teljesen más az ha valaki megszállottan csacsog 24 órán keresztül egy sorozatról, és más az ha veled egykorú emberkékkel megosztod a véleményed, intelligensen megvitatjátok mi milyen, azt hogy mit gondolsz egy anime alanyról. Persze nem csak sorozatokról lehet beszélni, de ha már ez az érdeklődésem és a másiknak is, akkor miért-ne lehetne? És nem azért nézek animét, hogy betudjak illeszkedni! Így is úgy is nézek, csak ha már rászánok időt, akkor olyan legyen amivel egy kicsit másokkal elmerenghetek. De persze attól függetlenül, hogy sokaknak egy anime bejön, nem biztos, hogy nekem is! Akkor persze nem fogom erőltetni, pont úgy ahogy eddig se tettem.


Remélem, hogy megértetted a válaszomnak a lényegét és nem kezdünk el veszekedni. 😕

2021. júl. 17. 13:08
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

8 bocs nem értettem meg 😪

Először is azért kell nézni mert jól szorakozol rajta nem pedig hogy mesterségesen megteremts valamit

Ez csak egy jó tanács akart lenni mert bizony előbb utobb vissza üt keményen

Amúgy meg ha tudsz másról is beszélni akkor nem lenne jobb természetesen kialakítani ezt?


7. Az hogy magyar anime oldalon 2. Az nem jelent semmit mert a magyar anime közösség nagyja nem oldalozik

Amugy meg nézd meg a slime elso évad elsô részeinek a nézettségét meg a folytatást!!! Kb ég és föld!


A legnézettebb rész Az 1. Évad 5. Része 72.500 megtekintés

Míg az eheti részt és az ezelőtti részt

Csak 9750-en de még az azelőtti részt is csak 18.000-en ami hatalmas vissza lépés!

Szemmel látható nagyságrendekkel hogy a sorozatot dobták sokan

Sőt külföldön is egyre nagyobb a hanyatlása

2021. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9-es azért nézem mert szórakoztat. Az előző osztályomból nagyon kevesen néztek animéket, ha pedig igen akkor teljesen mást, ami fel volt kapva (Attack ön titan) Persze nem azért nem néztem azt amit ő, mert nem tetszett a stílusa, hanem mert nem volt rá elég időm a Naruto mellett. 😕 Oké, hogy meghallgattuk egymást, de mivel nem ismertük igazán a másik rajongását így nem volt ugyanaz. Most, hogy befejeztem, valami olyasmit keresek amiről tudok dumálni a társaságomba valakivel. Érted? Ha végig nézem a sorozatot tuti, hogy rajongó leszek, és akkor már tudok csacsogni. 🙃
2021. júl. 17. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!