Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek a Legoshi a...

Mi a véleményetek a Legoshi a farkasról?

Figyelt kérdés
Miről is szól szerintetek, tetszik-e nektek? Bármilyen vélemény, észrevétel érdekel :)

2021. júl. 21. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Hogy sz*r a magyar címe. Amúgy egy zseniális anime, de nem értem, miért kellett neki béna magyar címet adni. A történet nemcsak Legoshiról szól.
2021. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért zseniális szerinted? Szerintem maga az ötlet is zseniális, de nem igazán tudom megfogalmazni. Az elején azt hittem valami vegán üzenete lesz, de nagyon nem, inkább arról szól hogy brutálisan el kell fojtani magunkat, ha nem olyannak születtünk, mint ami a társadalmi elvárás. De kíváncsi vagyok mások véleményére is.
2021. júl. 21. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon jó sorozat, érdekes gondolatokkal, kiválóan megírt karakterekkel, és ügyesen állítja párhuzamba a történetét a mi modern világunkkal.


Egyébként az eredeti cím jól hangzik, de valójában nem tölti be a szerepét, hiszen ez a "Beastars" dolog csak az első évadban számít valamit, de ott sem központi része a történetnek. Úgyhogy a magyar címe még mindig kevésbé béna, mert Legoshi legalább végig a középpontban van. A cím feladata valami ilyesmi lenne, ezt irodalom órán tanítják.

2021. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!