Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak nekem esik nehezemre...

Csak nekem esik nehezemre több tíz, száz részes animéket elkezdeni meg végignézni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen, ha nagy nehezen sikerült is rávennem magam az elkezdésre, egy idő után meguntam vagy szünetre raktam. Nálam Naruto, BnHA is így járt, pedig amúgy érdekes a történet, de valahogy egy bizonyos rész után unom és váltanom kell rövidebb 12-24 részes animére. Másnál is van hasonló?

2021. júl. 22. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem mindenkinek van energiája olyan sokáig figyelni valamire. Nézz rövidebb animéket! Nem muszáj szenvedni.


Amit esetleg megpróbálhatsz az az, hogy nem egy ültő helyedben nézed végig az ilyen hosszú bestiákat: a BNHA-t pl én mindig évadról évadra, részről részre néztem, vagyis hetente láttam belőle egy részt jó hosszú szünetekkel az évadok között.

2021. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Én el se kezedek nagyon hosszúakat mert tudom hogy nagyon gyorsan megunom.
2021. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell megunni jól kell az időt be osztani… ha élvezed akkor darald ha már kezded unni akkor nézz kozbe masikakat is!

Azert a hero academia nem egy bestia csak 90 rész körüli ellenben a naruto one piece ami már 1000 részhez fog elérni…

A filléreket dobni kell naruto és shippuudenből durván a fele!

One piece-nél is van jó par de sokkal kevesebb!

Beírod naruto filler list kiadja az összes epizód számot…

Ugyan igy one piecenel

Meg ahogy mondtam nem kell egybol megnézni amig hanem amig szórakoztat ha meg már unod akkor nézz valami mást sőt lehet felváltva is nézni az ilyen hosszuakat

Amugy a narutot le lehet zavarni

Sima+shippuuden

Kb 3 honap alatt lazán 😅😂😂😅 (filler nélkül)

+ a boruto (ott azert van több jó filler) hát kb 1,5 honap körül fillerekkel!

Ha nem nézel fillért akkor olyan 2 hét alatt is… ott elég sok filler rész van mert hát a manga nagyon nehezen indult

2021. júl. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak neked. Én szeretek hosszabb animéket is nézni. De van, hogy nincs hozzájuk hangulatom. Mikor hogy.
2021. júl. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
nézd hetente 1x akkor
2021. júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én egyszer daráltam le a Dragon Ball-t és a Z-t. De akkoriban még rohadt sok szabadidőm volt. Képes voltam napi 10 órát animézéssel tölteni. Most már viszont nem nézek minden nap, és ha nézek is, az 4-5 rész max. Szóval nem is tudnék egyhamar befejezni egyet sem. Másrészről pedig nekem van egy olyan hóbortom, hogy nem hagyok ki egy fillert sem, akkor sem, ha tudom, hogy unalmas. A Boruto és a Douluo Dalu az egyetlen, ami hosszabb, és hétről hétre nézem, viszont azokat sem biztos, hogy elkezdeném elölről. A Meitantei Conan-t kezdtem el egyszer nézni, de valami 60 részt bírtam. Hiába tetszett, egy idő után megkívántam valami más hangvételű animét.
2021. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a kedvemtől függ. Én pl BNHA-t, SAO-t évadonként néztem. Ha lezavartam egy évadot akkor utánna tartottam szünetet, néztem másokat, utánna meg folytattam a következő évaddal (bár szoktam . Én speciál jobban szeretem az ilyen 12-25 részeseket, de néha meg kifejezetten valami hosszúra vágyom. Ilyenkor mindig maratonozni szoktam, persze ezt próbálom úgy ütemezni amikor huzamosabban van több szabadidőm. Suli közben jobban preferálom a rövidebbeket, nehogy még a végén belebolonduljak valami hosszú animébe és egyhuzamban, mindig hajnali 3-4-ig nézzem, mert nem tudom abbahagyni (gondolom ez már másokkal is fordult elő :b)De ha már maraton,akkor már tényleg mindent megnézek(OVA, ONA, movie, special) ami csak az animéhez tartozik, persze csak ha nem ilyen összefoglaló (meg értelem szerűen akkor ha maga a story is tetszik). Ilyen maratonozást csináltam pl a Hunter × Hunter-nél.
2021. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

(#7 vagyok)

Nem tudom, hogy a bár szoktam után miért nem írta ki az oldal amit írtam, vagy esetleg én törölhettem-e ki, de amúgy azt szerettem volna írni ott, hogy: (bár szoktam közben nézni a szezonban lévő jó animéket is hétről-hétre párhuzamosan, szüneteltetni viszont nem nagyon szoktam évadok közben, ha tényleg tetszik a történet, egy másik anime évadával felváltva nézni)

2021. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

....felváltva nézni sem szoktam)



Na csak sikerült leírnom:D

2021. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan így vagyok! Annyi jó anime van amit elkezdenék, de visszatántorít a sok rész... Nem azzal van baj, hogy sok idő vagy, hogy rá unok és szünetet tartok közte, hanem azzal, hogy zavar az, hogy nem fejeztem be. 😅
2021. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!