Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » (One Piece)Miért mindenkinek...

(One Piece)Miért mindenkinek Zoro a kedvenc karaktere?

Figyelt kérdés

Még nagyon az elején vagyok a sorozatnak(47 rész). Most nekem Sanji a kedvencem szerintem ez nem is fog változni, de mindenhol azt látom hogy Zoro milyen király meg minden. Oké ezzel még nem is lenne bajom, de miért kell leszólni azért mert nekem más tetszik?


Az a kérdésem, hogy Zoro később tényleg ennyire jó lesz hogy így istenítik? Nektek ki a kedvencek, meg Sanji egy pöcs lesz vagy mi, hogy néhány embernek nem tetszik ha ő a kedvencem?


2021. júl. 25. 03:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem kedvelem Sanjit, egy idióta nőcsábász, aki a főzésen kívül nem sokat tesz a csapathoz, az ereje az kb. a középmezőnyben van. Bocsánat, ez csak az én véleményem, és nem zavar, ha más szereti, szimplán ez az oka, hogy én miért nem rajongok érte.

Kedvencem mondjuk sok van Zoro, Katakuri, Luffy, Mihawk, meg még egy pár, akiket később majd megismersz.

Amúgy szerintem Usopp a legrosszabb, ha már arról van szó, hogy kiket nem szeretünk.

Azért kíváncsi lennék, h mit fogsz gondolni Zororol a 900+ részek után.

2021. júl. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is bírom Zorot nem erről van szó, de azért Sanji is egy rohadt jó karakter láttam pár perces videókat amikben azért elég *Badass*. Jó igazad van azt én se szeretem hogy mindig a nők után megy főleg Nami után akit abszólút nem bírok, de ettől függetlenül nem értem hogy páran miért szólják le.
2021. júl. 26. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Sanji az egy szuper karakter. Személy szerint őt és Zorot egyenlően kedvelem. Sanji felelőségteljes, öntudatos, udvarias, és előzékeny. És lényegében a legfontosabb feladata van a legénységben, a tengeren megfelelő élelem nélkül nem lehet túlélni, és ezt a feladatát Luffy nem teszi könnyebbé a feneketlen bendőjével :).

Legalább olyan badass mint Zoro, végül is napi szinten küzdenek egymással és tudva, hogy Zoro milyen erős, az nem kis teljesítmény.

Szerintem nincs vele baj ha őt jobban kedveled, mindenkinek más a preferenciája, mással tud azonosulni egy történetben.

Nekem személy szerint Usopp az egyik kedvencem, bár a leggyengébb a legénységből, de Oda célja vele pont az volt, hogy kialakítson egy "normálisabb" személyt, akinek nincs Devil Fruit-ja, vagy szinte természetfeletti ereje, mégis megállja a helyét és annak ellenére, hogy fél, akkor is ott áll a barátai mellett (vagy olykor mögött), emellett még találékony és feltalálja magát minden helyzetben.

A másik két kedvencem az Jinbe és Sabo, de azt hiszem ők neked még kicsit odébb lesznek :).

2021. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten jót nevetek Sanjin, pláne, amikor kap egy kis vérátömlesztést, látni fogod, amikor élérsz oda 😂 Az meg, hogy vergődnek veled, amiért ő a kedvenced, csak az a tipikus "úgy kell gondolkodnod, mint én" viselkedés, amit figyelmen kívül kell hagyni. Nekem is sok kedvencem van, ebből, az animéből, de első számúnak, Sabot mondanám. Nem írok róla semmit, arra az esetre, ha nem szereted a spoilereket 😊
2022. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!