Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok az attack on...

Ajánlanátok az attack on titanhoz hasonló fordulatos epick animét?<3

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

kevés van ami minőségi... de

berserk! legjobb

death note

re zero a fondorlat és fordulat miatt! a sorozat mindig meglep sosem lehet tudni hogy mi lesz belőle nem úgy mint az isekai--ok és 99,99%-ával és más shounen animék 70%-ával...


de berserk hez egy kis segítség!

3 movieval kezd ezek újra feldolgozások a 93-as sorozathoz azt is megnézheted mert elég jó jobban ki van részletezve csak régi de a zenék benne nagyon jók!


utána jöhet a 2016-os évad sajnos ez cgi nem rossz de nem is jó mármint csak a cgi a történet az egyik legjobb jobb is mint az attack on titánnak habár az is plafon magasan van!

elvileg most lesz belőle folytatás netflix által ami azért jó mert több pénzük van a dolgokra remélhetőleg csinálnak egy felturbózott újra kiadást! és folytassák

de sajnos a mangaka idén meghalt és amúgy még lenne olyan 2 max 3 évadra elég anyag... annyi vigasz van hogy elvileg volt egy kiképzett segítője akit kiképzett mert tudta hogy beteg a mangaka

twitteren azt írta ez a segítő habár homáylosan fogalmazott de egyértelmű

Yeah, I'll do my best

mindent bele ad

2021. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

"elvileg most lesz belőle folytatás netflix által"

Ez nem hír, maximum pletyka.


Én pont az ellenkezőjét ajánlom az előző válaszolónak, a Berserk filmek kihagyhatóak, a 2016os évad pedig nem csak a legrosszabb adaptáció hanem a legrosszabb anime is amit életemben láttam. És NEM csak a 3d grafika miatt.


97es anime elég retro, kezdetleges animáció de igényes, nagyon jó zenével.

Kezdhetsz itt, vagy akár egyből a mangával.


"twitteren azt írta ez a segítő habár homáylosan fogalmazott de egyértelmű"


Ezt én is hallottam és nagyon remélem hogy lesz belőle valami.


Kérdező ha tetszett az AoT, ezek szinte biztos fognak:


Code Geass

Btooom

Death Note

FMAB


Belépőszintű de nagyon korrekt animék. Berserknél pl jóval könnyen emészthetőbbek

2021. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%

Azert az anime tényleg csak a grafika miatt pocsék! Minden más klappol (jó persze kihagytak 1-2 részt belőle de ettől függetlenül…)

A moviek meg pont hogy nem kihagyhatóak ennyire fővel akkor nem is kell megnézni semmit sem belőle!


A netflix meg pletyka szinten is erős hidd el! Anno pletyka volt csak a witcher sorozatról rá 2-3 évre rá bumm cavil játszotta geraltot!

2021. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%

Ennél csak jobbakat tudok ajánlani. Ha neked az AoT epic, még nem láttál epic animét.


Fullmetal Alchemist

Monster (bár ez nem annyira akciódús, és nincs benne mágia, meg egyéb fantasy-elem sem)

Wolf's Rain

Gilgamesh

Full Metal Panic (habár ez mecha)

Neon Genesis Evangelion (mecha)

Zankyou no Terror

Versailles no Bara (szerintem erről a retró animéről még életedben nem hallottál)

Ergo Proxy

86 (most nézem, és nagyon állat!)

2021. júl. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%

4 az hogy te nem objektivan tudod felmérni a dolgokat hanem elfogultan akkor inkabb ne fikazd az attack on titant!

A történet nagyon összetett az utolso évad pedig le verte a plafont

És ha már itt tartunk a felsoroltak közül a full metal az igazi gyöngyszem a többi (max a bara még) az elmegy…

2021. júl. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%

5-ös, láttam belőle, nem elfogultan szólom le. Nem szokásom fikázni, de számomra epic animének hívni elég... hát... Inkább nem mondok semmit.


Amiket én írtam, fogadok, párat nem ismersz. Pl. Gilgamesh (nem, a Fate-féle és elég kevesen ismerik sajnos), Wolf's Rain, NGE, Ergo Proxy, mivel régiek. Monstert sem hiszem, hogy láttad, mivel nem akciódús hype anime. Mai fiatalok meg nem néznek régit, mert "az úgyis sz*r". Erről ennyit, kedves fikázó barátom. :)

2021. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

6 ennél szánalmasabb már nem is lehetsz -.-“ csak szólok

1. A koromat meregeted

2. Az identitasomat

3. Az ismereteimet

4. Általánosítasz !!!


Valószínűleg vagy egykoruak vagyunk vagy idősebb egy picivel nálad de ha gondolod 22 vagyok tessék…

Ismerem az általad felsorolt animéket

A terror nem is regi viszonylag új generációs ha lehet rá mondani!

A bara na az a régi

És ha már nem a fates gilgamesh akkor melyik? az eposzit mondod talán mert azt olvastam?

Ha már nagy kultúra harcosnak akarod beállítani magad (de inkabb ne) akkor lehetne versenyezni kultúráról… shakespeare tempest meg van? Vagy gogol-tól a köpönyeg?!? Habár kötelező érettségi darab de az egyik kedvencem amit suliban olvastunk !

De mondhatnánk hazai műveket is bánk bán katona Józseftől

És az arany ember jókaitól! Mindkettő kiemelkedő darab nem csak magyar szinten! Sok magyar írónak az volt a szerencséje hogy ide született különben világi klasszikusok lennének…

Szoval tényleg nagyon ne akard…

De ha már filmek akkor nézd meg a ben hurt! Ha már mai fiatalok meg minden…! Ja de nem az újat hanem az 1954-eset ! És habár 4 órás majdnem de minden igazi benne minden látvány elem! Tényleg mondhatni hogy a legmagyobb alakítások közé tartozik mind szineszileg mind forgatásilag!


És ha már epic tudod mi a jelentése? Magasztos hatalmas valami nagyobb esetleg lehetne rá mondani hogy akár hősies költemény de mindenképpen egy magasabb rendű dolognak rendeli magát alá a szereplő…

Az hohy az attack on titan nem tetszett oke de hogy nem ismered el a sikerességét mint mű és nem mind hype!

Az anime egyre komolyabb lett és már nem is a harc került előtérbe

2021. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%
Az epic anime a Slime- nál kezdődik.
2021. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

FMA

FMA Brotherhood

Zetsuen no Tempest

Fate/Zero

Shingeki no Bahamut: Virgin Soul


Talán ezek is ide sorolhatóak: Baccano!, Juuni Kokki, Magi, Deca-Dence,


#4 Az általad felsoroltak többnyire nem "epic" animék. Szerintem te félreértelmezed a szót. Ez nem azt jelenti, hogy jó sorozat, hanem hogy gyors tempójú és tele van látványos akció-jelenetekkel, harcokkal stb, és ez áll a középpontban is, mint az AoT-nál, (amit te pár rész után dobtál). A Wolfs Rain az egyik leglassabb anime, a NGE-ban az akció teljesen mellékes mert nagyon mély lélektan, az Ergo Proxy végig egy filozofálgatós / elmélkedős sorozat nulla akcióval, a Versailles no Bara egy reális történelmi anime ergó fogalmam sincs mit keres itt, a Monster megint csak lassú lefolyású és lélektani nagyon kevés akcióval.

2021. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A Monster az egy mestermű, de epicnek nem nevezném. A Fate/Zero is egy mestermű, plusz még epic is. Az AoT hullámzó, de a végére nagyon szépen kiforr egy jó seinenné. Ezért nem kéne néhány rész után ítélkezni.
2021. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!