Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szeretnék yaoi fordítócsapatho...

Szeretnék yaoi fordítócsapathoz csatlakozni. Hol találok ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy nagyon kedvet kaptam a fordításhoz. :))

Mindenképpen yaoikat szeretnék fordítani, úgy, hogy magam osztom be az időm, és amikor van kedvem, akkor csinálom, ne legyenek határidők. Fordítást és lektorálást vállalnék, szerkeszteni sajnos nem tudok. :(( Úgy gondolom, hogy tudnék igényes munkát végezni, és a helyesírásom is egészen jó. Angolról fordítanék a legszívesebben, de németül is tudok, ha esetleg arra lenne szükség.

Köszi szépen!! ^^



2021. aug. 5. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nanashin biztos van jelenleg is tagfelvétel. Viszont lehet nem fog neked kedvezni ez a "ne legyenek határidők", mivel pénzt fordítanak arra, hogy megvegyék a mangákat/manhwákat, fenntartást az oldalt, egyszóval nem játék, ha bevállalsz magadnak egyet, akkor kötelességed egy meghatározott időn belül leadni, tovább küldeni, de ezt persze majd megbeszéled velük

[link]

Itt utána is tudsz pontosabban olvasni a követelményeiknek

2021. aug. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Animeaddicts, Facebook.
2021. aug. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak olvass ilyen témájú műveket. Ha valakik tagokat keresnek azt általában ki hirdetik a manga fejezet végén vagy elején a kreditek közt.
2021. aug. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Yaoiolder?


Ismered a 19 days ? Megállt a forditás a 358. Fejezetnél?

Van már folytatás máshol?

Úgy olvastam a magva vagy mi , jelenleg is futt így nem tudom, hogy most azért ninca még kint mert nincs angol alapanyag?

2021. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4

Az is valószínű egy fan fordításnál, hogy valamiért le lettek állítva a projektről. Mondjuk az eredeti szerző kérésére.

2021. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

Red Light Team is egy yaoi forditó csapat.Nézz körül ott is.

Bár ők is egy oldalt működtettő csapat, gondolom szigorú határidőkkel...


Ha rajongoi fordítást csinálnálsz..

Végez kutatás , mit szeretnének az emberek, hogy le legyen forditva vagy egy adott oldalon , mi az amit abbahagytak de sokan imádták de még mindíg fut es csapj le rá (engedélyt kérve az elöző fordítotól).



Csomó yaois oldalon ki van írva, hogy félbehagyták vagy dobott project.


A Mangago oldalon van angolul ingyen olvasható millió yaoi manga.


Pl király lenne ha esetleg tényleg abba lett hagyva ha folytatnád a 19 Days-t :)

Megtudom adni a forditó helyét (bár szerintem nem szűnt meg csak nincs még anyag)

2021. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 miért az előző fordító engedélye kéne egy általa otthagyott mű folytatására? Nem az ő fordítását használod fel. Sokkal fontosabb az eredeti író/rajzoló engedélye.
2021. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ok, nyugi, mint laikus írtam ezt, én mindig ezt láttam, ha átveszik egymástól a forditást,ha nem igy van úgyis kiderűl.
2021. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én csak azt mondom, hogy a szerző jogai miatt fontosabb az ő engedélye, ha van rá lehetőség akár weboldalon vagy emailben.

A fordítóktól való engedély meg inkább csak valami fura illem. Mert szerintem ha úgy is kukázta a projektet akkor nincs értelme azt elvárnia, hogy engedélyt kérj tőle mivel lényegében lemondott a műről. Így csak az addigi fordítások eszmei értékére tarthat fent jogot.



De ez csak az én véleményem.

2021. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ok.Természetesen, ez egyfajta illem inkább.

De térjünk vissza a kérdező kérdésére , szerintem ne feszegessük ezt tovább :).

2021. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!