Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Volt- e már veled olyan, hogy...

Volt- e már veled olyan, hogy elkezdtél egy animét, de néhány rész után dobtad vagy szüneteltetted, mert nem kötött le annyira, majd elkezdtél egy másikat és azzal is így jártál és így tovább?

Figyelt kérdés

2021. aug. 8. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen egy párszor, igen.
2021. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindig :')
2021. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó animém van on-hold státuszban, főleg most, hogy elkezdtem az elejétől nézni a JoJo-t xdd
2021. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb 600-650 ilyen sorozat van.
2021. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Viszont azokat sosem regisztrálom sem utáltként, sem dobottként. Egyszerűen elengedem az éterbe, hátha később újra belebotlok, és akkor kedvet kapok hozzá.
2021. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sok ilyen van. Pl az Attack on Titant hetek óta nézem mert nagyon sok történés van benne, túlságosan el lett nyújtva szerintem szóval csak most fogom befejezni, pedig nekem nagyon nem szokásom ennyire széthúzni egy animét. A Haikyuut is nézem egy ideje, de azzal csak pár napokat szünetelek, meg az mivel szintén hosszú ezért nem is lehet egy ülésben megnézni. Az AoT-al jó sokat szüneteltem a 3. évad közepén, mire elkezdett annyira érdekelni hogy folytassam, meg erőt vettem magamon. Az az igazság hogy annyira el lett húzva hogy már nem azért nézem mert élvezem, hanem azért mert tudni akarom a végét, pedig szerintem nem ez lenne egy anime lényege. Kicsit szenvedés a végére érni nekem.

A Kuroko's Basketball is szünetel nálam, megnéztem két epizódot és nem rossz csak sokkal érdekesebb animék vannak a listámon úgyhogy inkább tovább mentem. A Jujutsu Kaisen jól is néz ki és nagyon jókat is mondtak róla úgyhogy azt is elkezdtem, egy vagy két epizódot láttam és majd folytatom csak előtte befejezem az AoT-t. A 91 dayst is elkezdtem de ugyanazért szünetelek vele mint a kurokoval, viszont azt majd szeretném folytatni mert azt mondják hasonlít a Banana Fishre és az a kedvenc animém. A Tokyo Revengers a másik amire rá vagyok kattanva, azt biztos hogy nem fogom szüneteltetni amíg ki nem jön az összes rész (tudom hogy a manga előrébb van, de én nem vagyok nagy mangás, nekem nem jön át). Szóval igen, én is egyszerre többet nézek vagy szüneteltetek egy párat, most is hármat nézek egyszerre. Teljesen otthagyni csak a Beastarst hagytam, az első évadot megnéztem de nem kötött le annyira hogy megnézzem a másodikat is.

2021. aug. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!