Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Jó napot kívánok! Lassan 1...

Jó napot kívánok! Lassan 1 éve abba hagytam a Naruto shippudent, amikor elkezdődött a ninja háború onnantól elment a kedvem. Hogyan jöjjön meg a kedvem újra narutot nézni?

Figyelt kérdés
Azért hagytam abba mert bele gondoltam hogy 200 részen át csak verekednek és elment a kedvem az egésztől :/ arra gondoltam hogy átugrom a kanonokat is (ha így kell mondani) és csak azt nézem amiben sasuke, naruto, sakura, kakashi és a fő ellenségek vannak benne. Csak az a baj lehet hogy fog történni valami és átugrom aztán nem fogom érteni

2021. aug. 11. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ki a fillereket egyszerűen
2021. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Én kihagytam az egész háborút (a canon részeket is beleértve), és csak a legutolsó pár részt néztem meg lezárásnak. Én is nagyon untam már.
2021. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Jó estét! Ez már rég rossz, ha erőltetni kell valami nézését. Én a helyedben keresnék érdekesebb animét. En is dobtam hiába hype, nem jött be.
2021. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 de kedvenc animém, csak ezért szeretném végig nézni. A borutot már nem is érdekel
2021. aug. 11. 22:13
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Akkor sok erőt hozzá. Filléreket érdemes kihagyni.
2021. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Filler nélkül 5 nap
2021. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

2-es jaj te nem az vagy aki mindig csak pár részt néz meg minden animéből? Elég gaz nem gondolod…? -.-

3 érdekes mi az érdekes? És hype? Több mint 20 éve megy a hype-nak rég vége akárhogy akarod bemagyarázni ez nem 2-3 eves anime hogy hype-olni lehessen…

És igen ha valamit erőltetni kell akkor már nem jo viszont van olyan eset is amikor egyszerre túl sokat nézel valamiből ilyenkor szüneteltetni kell és mást csinálni helyette!

A filléreket meg ki kell hagyni!

2021. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele. Én úgy csináltam, hogy tartottam szünetet és mást néztem (Neked akkor ez már megvolt). Mostmár annyi a dolgod, hogy újra elkezd.☺️


Hidd el én is csomó szór így vagyok amikor egy unalmasabb részhez érek és semmi kedvem folytatni. Aztán mégis rákell venni magamat, mert tudom, hogy utánna újra jön egy érdekesség és hát mindig így van.


Ha gondolod nézhetsz harc jeleneteket a Naruto-ból amik majd meghozzák a kedved. De mondom folytasd! Csak az unalommal van a bajod és nem az animével mert szereted! És amit a többiek is írtak: nyugottan hagyd ki a filléreket!


Sok sikert!

2021. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%

Simán csak YouTube-ra írd be, hogy Naruto and Sasuke vs Madara, aztán nézd meg az összes harc jelenetet. Utána pedig Naruto and Sasuke vs Kaguya. Ezeket érdemes megnézni, szerintem. Én is csak a harcokat néztem meg a Narutóból, bőven elég is volt. :D Aztán persze kiakadtam, mikor később összeszedtem infókat, hogy mekkora baromságok történtek. Mármint, hogy a gonosz nála sokkal gyengébbek ellen veszít, mert plot. Kész.


Ettől függetlenül sok harc nézhető, szóval így megéri szerintem megnézni. De végigülni mind az 500+ részt, na azt biztos nem.

2021. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

(2. válaszoló)


#7 Te meg mi a jó égről beszélsz? Még ha az is lennék (nem vagyok amúgy), még a háború kihagyásával is megnéztem vagy 500-600 Naruto részt összesen, az milyen világban "pár rész"?

2021. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!