Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto Shippuden itachi...

Naruto Shippuden itachi uchiha? többi lent

Figyelt kérdés

Itachi uchiha rendelkezhetett perfect susannoval?

Sasuke nagyjából 16 évesen szerezte meg a mangekyou sharingant, 17 éves kórára pedig már a perfect susannot is tudta használni.

Itachi 13 évesen szerezte meg a mangekyou sharingant, ha azzal számolok hogy sasuke 2-szer olyan tehetséges mint bátyja akkor is 15 éves korára elvileg meg kellett szereznie. itachi 21 évesen halt meg, azt mondták a betegségéröl hogy 2 éve meg kellett volna halnia benne és csak az akarat ereje tartotta életben, tehát 19 évesen meg kellett volna halnia, tehát ebböl számitva 17-18 évesen kellett elkapnia és gyengülnie tehát 17 éves koráig ereje teljében volt, bár azt nem tudni mennyi időt vehetett igénybe megszerezni a yata tükröt és a totsuka pengéjét lehet, több év.

Válasz lehetöségképp szavazást inditottam



2021. aug. 14. 20:06
A kérdező szavazást indított:
Itachi biztosan nem rendelkezett perfect susannoval, ezt csak az itachi fanok találták ki hogy erősithessék a kedvenc karakterüket
Itachi lehet hogy rendelkezett perfect susannoval de nem valószinű
Itachi lehet hogy rendelkezett perfect susannoval de ennek az esélye csak kb 50%
Itachi valószinüleg rendelkezett perfect susanooval de mivel erröl nincs kint semmi konkrét biztosra nem lehet tudni
Itachi Szinte biztos hogy rendelkezett perfect susanooval, csak madara miatt nem mutatták hogy fel lehessen hypeolni
Itachi Szinte biztos hogy rendelkezett perfect susanooval, csak azért nem mutatták hogy ne legyen túl op
15 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem rendelkezett vele vagy ha akarta volna simán rendelkezhetett volna vele, csak nem volt rá szüksége mert egy csomó erős technikát tudott. És lehet azért nem mutatták, hogy rendelkezett vele, mert így is nagy lelki erő kellett ahhoz, hogy alap szinten használja azt a technikát, mivel ugye beteg volt. És már akkor tényleg hihetetlen lett volna, hogy betegen ennyi mindenre képes volt. Én úgy gondolom, hogy simán megszerezhette, most hogy élt-e a lehetőséggel vagy sem, valószínűleg soha sem fogjuk megtudni.
2021. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Elôző vagyok


Igen, nem csak, hogy a készítők nem akarták mutatni Madara miatt, de Itachi is túl erős lett volna a betegségéhez képest.

2021. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

szinte biztosnak tartom azt hogy ha rendelkezett is vele ilyen betegen már biztos nem lett volna képes rá.

de kitudja lehet hogy 16 évesen tudta volna használni, de egy olyan perfect susanoo ami még yata tükörel és totsuka pengével is rendelkezik nagyon op-nak számitott volna, ez árositva a tsukuyomi amaterasu párosal, + yasaka magatama (az a shuriken formáju biju bomba erejü valami amit itachi susanooja tudott dobálni, bár ezt azt hiszem madara is tudta szoval szerintem nem egyedi képessége itachinak, szerintem minden armored és perfect susanoo tudhatta)

2021. aug. 14. 20:36
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
OMG hallod kérdező alig tudlak követni. Nagyon benne vagy a Naruto témában az biztos! 😅
2021. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazi Naruto fan!
2021. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Elvileg rendelkezhetett volna vele, csak ugye a túlzott mangekyou sharingan használata rendesen gyengítette volna. Itachi megfontoltabb volt mint Sasuke, és emiatt nem használta volna a susanoo-t csak ha tényleg rákényszerítik, ebből pedig az következik hogy nem volt talán annyira gyakorlott benne mint Sasuke, aki valószínűleg pár nap alatt többször védte meg magát vele, mint Itachi egész életében.


Itachi egyszerűen nem volt rákényszerítve hogy használja a susanoo-t, mivel nélküle is meg tudta védeni magát.


De egyébként igen, ha akarta volna valószínűleg meg tudta volna tanulni.

2021. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Na, most nagyon meglepődtem, hogy ennyire nem vagytok tisztában a Narutóval. A Perfect Susanoohoz EMS kell. Azaz Eternal Mangekyou Sharingan. Arra nem vagy képes sima MS-sel, ami csak Itachinak volt. Tehát Itachi NEM volt képes a Perfect Susanoora!


A másik pedig, hogy Itachi már 12 évesen beteg volt és erről tudott is. Ezért is került minden harcot és ezért is harcolt mindig genjutsuval, mert ha mozgott és chakrát használt, akkor mindig közelebb került a halálhoz. Itachi tökéletes chakra controllal rendelkezett és azzal tartotta magát életben. Konkrétan chakrával nem engedte, hogy a belső szervei leálljanak. Illetve teletömte magát mindenféle gyógyszerrel és fájdalomcsillapítóval, hogy el bírja viselni a fájdalmat amit folyamatosan érzett. A gyógyszerek nagyon-nagyon súlyos mellékhatásai viszont tovább gyengítették. Azokból a gyógyszerekből kis mennyiségű adag is bőven elég ahhoz, hogy egy magasan képzett Jonint kiüssenek, és Itachi ebből evett marokszámra. Úgyhogy jó, ha mi láthattuk Itachi valós erejének a 3-5%-át. De a Perfect Susanoohoz EMS kell, úgyhogy arra Itachi nem volt képes!

2021. aug. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor Kakashi hogyan tudta használni a perfect susanoo-t? obito sharinganja csak sima MS volt. én nem emlékszem hogy valamelyik részbe ilyet említettek volna (persze ettöl még lehetséges hogy csak én nem figyeltem). ha esetleg küldesz egy linket azt megköszönném. Itachi betegségéröl ezt nem tudtam, erröl tudnál linket küldeni?
2021. aug. 16. 12:43
 9/15 A kérdező kommentje:

Az Ultimate Ninja Storm 4 -ben Itachi és Shisui Susanoo -ja teljes test - Susanoo formákat kap, amelyeket maga Kishimoto tervezett, így minden ismert Susanoo -felhasználó hozzáférhet a legmagasabb formájához a különböző médiákban.

Narutopédiáról másoltam.

2021. aug. 16. 13:26
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
"It is the strongest ability available to those who have awakened the Mangekyō Sharingan in both eyes" Vagyis mind a két szemben fel kell ébreszteni a Mangekyo Sharingant és már nyomhatja is az ipart a Susanooval.
2021. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!