Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto Shippuden itachi...

Naruto Shippuden itachi uchiha? többi lent

Figyelt kérdés

Itachi uchiha rendelkezhetett perfect susannoval?

Sasuke nagyjából 16 évesen szerezte meg a mangekyou sharingant, 17 éves kórára pedig már a perfect susannot is tudta használni.

Itachi 13 évesen szerezte meg a mangekyou sharingant, ha azzal számolok hogy sasuke 2-szer olyan tehetséges mint bátyja akkor is 15 éves korára elvileg meg kellett szereznie. itachi 21 évesen halt meg, azt mondták a betegségéröl hogy 2 éve meg kellett volna halnia benne és csak az akarat ereje tartotta életben, tehát 19 évesen meg kellett volna halnia, tehát ebböl számitva 17-18 évesen kellett elkapnia és gyengülnie tehát 17 éves koráig ereje teljében volt, bár azt nem tudni mennyi időt vehetett igénybe megszerezni a yata tükröt és a totsuka pengéjét lehet, több év.

Válasz lehetöségképp szavazást inditottam



2021. aug. 14. 20:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
In Ultimate Ninja Storm 4, Itachi and Shisui's Susanoo are given Complete Body — Susanoo forms, designed by Kishimoto himself, making it so all known Susanoo users have access to its highest form across different media. Also in the game, Madara's Limbo clones possess the ability to use Susanoo, while Madara himself, empowered as the Ten-Tails jinchūriki, was shown using a larger form of the Complete Body — Susanoo. For an Ultimate Jutsu, The Last Sasuke manifests a Susanoo arm in the place of his own missing arm.
2021. aug. 16. 14:00
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Indra is sima Mangekyou-val használta, bár nem tudom, hogy az mennyire számít fillernek. Kakashi esetében meg már egyáltalán nem tudom követni, hogy hogy történt. Úgy jelent meg mindkét szemében a Mangekyou, hogy alapból csak a bal szemében volt, de Madara azt is lenyúlta tőle. Tehát Obito adta át neki valahogy az erejét egy időre, de ilyesmit sosem láttunk senki másnál a történetben. Ez szerintem csak egy rögtönzött és nem átgondolt ötlet volt, hogy Kakashi még utoljára badass legyen Naruto és Sasuke mellett, de elég érthetetlenül sült el. Ugyanígy nem értem, hogy Obito miért nem használta a Susano'o-t soha, ha elvileg fél szemmel is képes rá, ahogy Shisui is a Storm Revolution-ben. Szóval szerintem ez csak amolyan extra volt a fanok számára, de Itachi nem volt rá képes, ahogy Shisui sem.

Hogy miért:

A Mangekyou Sharingan képességei úgy válnak erősebbé, ahogy a használójában nő a gyűlölet. Amikor Sasuke Danzo szájából hallotta az igazat Itachi-ról, a Susano'o-ján a csontvázat beborították az izmok, és tovább fejlődött. Itachi viszont büszke hazafi volt, és többnyire személyes érzelmeit félretéve harcolt, tehát nem nagyon volt benne gyűlölet. Emiatt szerintem a Mangekyou fejlődése is megállt egy ponton, így a Kanseitai Susano'o-t már nem volt képes elérni. Shisui ugyanígy. Szóval max Obito lett volna rá képes szerintem.

2021. aug. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igen Kakaishánál én is éreztem ezt a: adjunk neki erőt mert különben szart se tud csinálni. félreértés ne essék kakashi a 2. kedvenc karakterem volt.

arra meg hogy shisui fél szemmel is tudta használni annyit mondok hogy madara szemek nélkül is tudta szóval eddig ő viszi a pálmát :)

2021. aug. 16. 21:26
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ott meg szerintem hiba került a szerkezetbe. :D

Mert akkor ennyi erővel Shisui is trollkodhatott volna, hogy az egyik szemét elvette Danzou, a másikat Itachi-nak adta, és ennek ellenére is megy szem nélkül, és hipnotizál mindenkit. XD Na jó nem, de azért ez tényleg furi...

2021. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
96%

YouTubeon a Naruto Explained és Swagkage, illetve SethTheProgramer csatornáját tudom ajánlani. Az Itachira fókuszált videóban elmondják, hogy mindig is beteg volt és Kisame is beszámolt róla, hogy zabálta a gyógyszereket Itachi.


Illetve pontatlan voltam a Perfect Susanoo kapcsán, mert azért kell hozzá EMS, mert sima MS-sel azonnal megvakulsz. Így értettem. És azért mondtam, hogy nem volt rá képes, mert egyszer felhúzta volna, 1 másodperc múlva pedig már vakon esik össze, mert kinyírta a betegsége, illetve sima MS-sel az alap Susanoot használni is fájdalmas. Erre Sasuke tökéletes példa, mert ő is megjegyezte, hogy minden sejtje szét akar robbanni, amikor ugye megjelent arcoskodni a Kage gyűlésen és a Mizukage elkezdte ellátni a baját. Tehát sima MS-sel a Susanoo minden formája megterhelő nem csak a szemnek, de a testnek is. Itachi a beteg testével fizikailag se bírta volna el a Perfect Susanoot. Előbb a szemei vakulnak meg, pattannak szét, majd a belső szervei válnak cseppfolyóssá.


És igen, a játékban lévő Perfect Susanookat Kishimoto sensei tervezte, de attól még az animében nem képes rá se Shisui, se Itachi.


Kakashit pedig Swagkage nagyon szépen elmagyarázza YouTubeon, tudom ajánlani. :)


Amit el tudok képzelni az az, hogy Uchiha Sarada a Borutoban majd képes lesz sima MS-sel a Perfect Susanoora, mert ő anyjához hasonlóan VALÓSZÍNŰLEG el fogja sajátítani a Byakugou sealt, azaz Sakura és Tsunade self-healing technikáját. Az erősíti a fizikai testet is, illetve folyamatosan gyógyít, ergó Sarada ellenállhat a Perfect Susanoo okozta károknak, amit az a testében okoz. De különben sima MS-sel nem lehet Perfect Susanoozni. 🤷‍♂️


Egyébként én Itachit így szeretem. Ő actually harcol, nem úgy, mint Madara. Kicsapja a Susanoot, aztán áll egyhelyben és mindenkit szánalmasnak tart, aki nem tud azzal a bazinagy döggel mit kezdeni. Nem mintha ő tudna tenni vele akármit is, maga a Susanoo nélkül. :D Szóval én örülök neki, hogy Itachi végül nem lett ilyen Susanoo spammelő. Itachi a gyorsaságra, megtévesztésre, fegyverhasználatra, genjutsukra fókuszáló ninja. Ha egészséges lett volna még brutális fizikai ereje is lett volna. De ez már az én véleményem, nekem ő így tetszik. ^^ :D

2021. aug. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!