Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vajon lesz-e olyan jó meg...

Vajon lesz-e olyan jó meg híres, magas pontszámú anime a Tsuki ga Michibiku Sekai Douchuu, mint a Tensei shitara Slime Datta Ken?

Figyelt kérdés
Ha jól látom itt is saját kis várost, uradalmat fog kiépíteni az OP főszereplő és a humora is jó, nekem legalábbis tetszik.

#anime #That Time I Got Reincarnated as a Slime #Tsuki ga Michibiku Sekai Douchuu
2021. aug. 14. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

a tsuki sokkal jobban használja a humort szerintem ettől függetlenül egy low anime... de nem is akarja magát komolynak venni

ahogy látom itt a vígjáték van a hangsúlyban

2021. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehetséges, bár én megnézném komolyabb felállásban is. Bírom a főszereplő srácot.
2021. aug. 14. 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennél komolyabb lenne akkor olyan sz ár lenne mint a slime… sajnos a komolysághoz komolyabb párbeszéd és storyt is kell irni különben ripacskodas lesz az egész!

Nézd meg pl a one punch man-t lehet hogy elsősorban comedy de a mögöttes dolgok elég komolyak tudnak lenni! (Jo persze nem komosuba comedy) A mellek szereplok ívei nagyon de magyon komolyak és melyek lettek pl garou története ha nem láttad ne olvasd tovább!!! Kis gyerek óta szornykent kezelték és verték először játéknak indult mert mar akkor is voltak hősök meg szörnyek aztán ezt játszották csak ugye a nagyobb gyerekek komolyabban vették a játékot… ezután a hírekben is csak azt látta hogy a szörnyeket a hősök mindig megölték miközben őt tovább verték a játékban felnőtt korára már olyan traumája lett hogy ő maga is szörnyé akar válni ténylegesen! Ettől függetlenül az embersége még mindig meg van neki! Csak a hősöket akarja le verni… elég durva szerintem ez így és eléggé komplex is

[link]

2021. aug. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!