Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem túlzás ez a hype meg...

Nem túlzás ez a hype meg magas pontszám a Jujutsu Kaisen-nek?

Figyelt kérdés
Én is nézem és tetszenek a harcok meg a humora is egész jó, de valahogy túlzásnak tartom azt a magas pontszámot MAL-on meg a hype-ot, ami körülötte megy. Igaz van még más anime is, amit lehetne említeni, de talán most ez a legfelkapottabb az Attack on Titan után.

2021. febr. 5. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Mi az hogy hype? Egyáltalán nem hypeoljak!!!

A pontszám meg azert magas mert ez nem folytatás!

Eleve mit akarsz hogy melyik legyen magas pont számon?

Valamelyik agyon sablonozott trash harem anime?!


Jelenleg amit a jujutsu kaisen csinál azt jól csinálja

A történet valamivel egyedibb (mármint hogy csak átkok vannak) persze ettől függetlenül van benne sablon de azokat jol használja

2021. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Valamint a kiterjesztett világ vagy mi egy nagyon egyedi erő képesség! Én nem igen talalkoztam ehhez hasonlo erővel plane nem hogy ezt bárki tudná használni!

A személyes képességek közt is sok az egyedi és amin többet gondolkodtak

2021. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a koncepciójára figyeltem fel, hype-ról szerintem szó sincs (bár Attis elég jól bemutatta, tőle is kaptam kedvet hozzá). Szimplán egy jól kitalált, érdekes, szórakoztató anime és ezzel sokan így vannak.
2021. febr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy pontszámban az AoT és a JJK között még a Re:Zero, Yuru Camp és a Horimiya is ott van, szóval nem mondanám azt, hogy ez lenne az AoT után a második.


Amit egyik a JJK csinált az jó, ezért nem lehet azt mondani, hogy túl magas a pontszáma. Persze ezen a pontszámon sokat tud majd változtatni a lezárórészek hatása. Ha elrontják, akkor ez egy 8-as anime lesz kb, ha jól csinálják, akkor 9-es is lehet.

Ha már a MAL-nál vagyunk, akkor ott 5 szempont alapján lehet pontozni egy animét, ebből a JJK jól csinálta a következőket: sound, animation, characters, enjoyment.

Ami kérdéses az a story, de ahhoz meg látnunk kell a többi részt is.

2021. febr. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!