Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » BJ ALex mangwa(BJ MD melléktör...

BJ ALex mangwa(BJ MD melléktörténet 8 fejezet magyarul valahol ?

Figyelt kérdés

2021. aug. 14. 21:50
 1/9 A kérdező kommentje:
mármint a MI MD és Chanwoo szerepel csak . A sima Bj Alexben benne van, hogy hogy ismerkedtek meg ők ?
2021. aug. 14. 22:07
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, a "sima bj alexben" van, ahogy összeismerkedtek. És viszonylag az elején is

+ én nem magyarul olvastam, szóval fogalmam sincs, van-e az az x ch magyarul

2021. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi.Nekem magyarul vagy legalabb anholul kéne..

Az mdgismerkedesük hanyadik fejezetől van (MD+ChW)

2021. aug. 14. 23:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Nahh, meg is kerestem neked :3

Szóval a 20.ban látják meg először egymást igazából, de a dolgok köztük a 26.ban kezdődnek el kialakulni. 35 körül pedig már teszik a dolgukat

2021. aug. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. aug. 15. 00:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt meg megtudnad írni nekem..hányadik fejezetben van, mikor kiderűl , hogy szerezte Alex azt a tűzfoktot az alsotestén?
2021. aug. 15. 17:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Az csak egy birthmark, sehogy nem lehet szerezni, de olvassad inkább el az egészet, jobban járnál vele. Ha nem olvasol lassan, egy laza nap alatt be lehet fejezni
2021. aug. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te ezt kerested: [link]

Egyébként ahogyan azt az előző is írta, Alex oldalán az csak egy májfolt szerűség, amit el szeretett volna távolítattni Alex, csak félt, hogy heget hagyna maga után, ezért hagyta. (Ezt a manhwa 2. fejezetéből tudom.)

2021. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Geszte-Chan válasza:
Sziasztok valaki írta hogy valahol fordítják a 11dik fejezetig valaki küldene rá linket?
2021. dec. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!