Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on titan ending vélemén...

Attack on titan ending vélemények? (139. fejezet)

Figyelt kérdés

Aki még nem olvasta itt ellehet olvasni, csak még koreai változatban, de a végén van egy kis angol összegzés:

[link]


Nekem őszintén nem tetszik. Nem happy end-re számítottam. Lehet pont ez volt Isayama felől a kicseszés. Az se tetszik, hogy mindenkinek megvolt a boldogság, kivéve Mikasának.



2021. ápr. 7. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Én kivagyok ettől a végtől.

Amúgy szerintem Levi szívta meg a legjobban ezt az egészet nem is Mikasa.

2021. ápr. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
1. Szerintem is Levi a legnagyobb vesztese az egésznek. Mikasa-t valahogy nem tudom sajnálni.
2021. ápr. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Furcsa mert egyébként az egyik ending teóriám 90%-ban megegyezik a véggel, de nekem sem tetszik annyira, meglehetett volna írni sokkal jobbra is. Mindenesetre még mindig milliószor jobb végnek gondolom, mint azt, hogy "Eren él még és Historia gyerekével újra indítja a rumblingot, hogy tovább folytassa a tömegmészárlást...", mikor az emberiség 80%-a már így is ki lett írtva...
2021. ápr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kosbor24 ***** válasza:
86%

Én ki vagyok békülve a végével.

Tény, hogy ez a befejezés meglehetősen isayamátlan lett, de azért örülök, hogy nem nyert az AnR teória, ami illett volna ide. Persze, epikusabb lett volna, ha mindenki meghal a fenébe, szenvednek és soha nem lesz senki boldog, de tényleg ekkora tragédia, hogy nem halállal és kínnal zárult a történet? Én nem utálom a végét, kicsit inkább "meh" kategória, de nem tiszta happy end, inkább keserédes. Nem csak Levi és Mikasa, sokan megsínylik a történteket és a háborúnak sincs vége, nem is lesz, amíg valaki nem írtja ki végleg a másik felet.

Kifejezetten imádom, hogy tényleg a farmeré a gyerek, sose értettem a logikát az "Eren a gyerek apja!!" teória mögött.

2021. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Negatív leszek... Az eleje tetszett, hogy Eren és Armin beszélgetnek a múltban a jövőről, azt adtam, remek volt, de ott rühelltem meg, amikor kiderült, hogy Ymir szerelmes volt a királyba annak ellenére, hogy az miket nem művelt vele és a családjával... Undorító. Sajnos az egész sztori átment egy nyálas, romantikus x@r történetbe, még az Armin-Annie elment, de muszáj volt bele rakni még ezt is? Úristen, szerelmes voltam a királyba, most minden embernek szenvednie kell... Ja és persze, vágjátok, egy másik lány szerelmi gyötrelme szabadítja fel őt! Ez aztán a történet írás!!! Egy eleve sötét, titokzatos karakterről volt szó, akiről annak ellenére, hogy alig tudtunk valamit, kedvelhető és érthető, inkább sajnálható karakter volt, de ezzel elkúrták a karaterét teljesen, nem tudom sajnálni semennyire sem és értelmetlen lett nem csak a vége, hanem így az eleje is a sztorinak.
2021. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Én csalódtam benne egy kicsit

Én sokkal több halálra gondoltam a végét illetően. Direkt sad endinget szerettem volna mindenki halálával, hogy lehessen rajta rendesen sírni (tudom normális vagyok), de csak az elején tudtam sírni egy keveset. Annyi halál hiába amikor a vége ilyen gyengécske.

2021. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy ugyanezt az endinget láttam már más művekben is, csak sokkal jobban kidolgozva (Code Geass)
2021. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Marcitemi válasza:
A vége túlságosan is hasonlított a Code Geassra. De legalább Lulu feltámad szóval Eren is térhetne ilyen útra.
2021. ápr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!