Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Obito félt Itachitól?

Obito félt Itachitól?

Figyelt kérdés
Már többször is olvasta hogy itt ott azt irták hogy Obito kijelentette hogy tart Itachitól. Arra lennék kiváncsi hogy ez igaz-e és hogy melyik részben mondta ezt, vagy esetleg ha valaki küldene egy linket azt megköszönném.

2021. aug. 15. 00:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A felelem és a tartas két külön dolog csak hogy tisztázzunk!

Obito tartott tőle igen! Standard módban itachi sokkal erősebb volt mint obito! Egyrészt vizuális támadásai voltak neki másrészt itachi képes volt felismerni a jutsuk gyengéjét!

Itachi vs sasuke harc során itachi mondhatni a legtöbb erejét megmutatta de nem teljes mértékben harcolt!

Itachi az egyik leghatékonyabb karakter a képességei miatt! A mostani csatákban az ellenség mondhatni anti naruto-sasuke ez azt jelenti hogy pont olyan képességeik vannak nekik amikkel szemben ők nagy hátrányból indulnak! Ellenben itachinak nem volt ilyen hátránya! Mestere volt a genjutsunak ninjutsunak és taijutsunak! Valamint a chakrájával képes volt olyan ninjutsut is létre hozni ami egy már meglévő tárgyat használ fel!

Valamint a susanooja különleges képességei! Yata tükör ami visszaveri a támadásokat a totsuka penge amiben egy erős genjutsu van és képes lepecsetelni mindent valamint az eredeti yasaka magatama ez azt jelenti hogy neki sokkal erősebb

Ja mind ezt ugy hogy itachi komoly betegségben szenvedett már elég régóta! Nem tudni pontosan de valamilyen tüdőt érintő betegség a vége fele vért is kohogott… nem hiszem hogy egy sima tudo gyulladás 😅 azert azt képesek a medicin ninjak is kezelni… szerintem itt valami komolyabb lehetett lehetséges hogy tudo rakja volt neki az még okozhat a vége fele ver köhögést

2021. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ, és azt meg tudnád mondani hogy melyik részben mondta?
2021. aug. 15. 11:21
 3/11 anonim ***** válasza:
sokadikba... youtubon ird be a kulcsszavakat talán kiadja...
2021. aug. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen tényleg tartott töle... nem hittem volna, azt hittem obito sokkal erősebb itachinál. de mivel visszalépett valószinüleg nem.
2021. aug. 15. 12:12
 5/11 anonim ***** válasza:
miután beültette magának a rinnegant meg megszerezte a bijuuk erejét utána persze hogy erősebb lett
2021. aug. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én a narancsmaszkos állapotára gondoltam, hogy erösebb itachinál.
2021. aug. 15. 12:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Tartott tőle, mert tudta, hogy Itachi el tudná verni. Nemes egyszerűséggel azért, mert Itachi a tökéletes countere Obitonak. Obito fizikai küzdelemben szinte legyőzhetetlen, mert a Kamui rohadt OP, viszont Itachi meg genjutsukkal sokkal jobb és azzal nagyon durván ki lehet játszani Obitot. Valamint egy quick Amaterasu leégeti és kikényszeríti az Izanagit Obitoból és aztán GG van, mert még egy Amaterasu és vége.
2021. aug. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es azert ez nem igy lenne!

Obitot mar el találta egy szuper quick hidden amaterasu!

Igen itachi le tudná győzni! Egyszerűen itachinak olyan képességei vannak amik nagyon hatékonyak obito ellen!

Képes alapból itachi 2-3 elemet használni tűz viz valamint hivatalos adat szerint a szelet is

Ott van a 2 mangekyou sharinganja alapból itachi genjutsura is szakosodott valamint taijutsura meg ninjutsura is! Egyszerűen a leg balance-bb karakter ő és minato eléggé hasonlóak ez ügyben

2021. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 everlight ***** válasza:
Itachi a Totsuka kardal el tudta volna zárni Obitot.A narancs maszkos állapotában sokkal gyengébb volt nála.Sőt az edo tensei es Itachi erősebb volt sokkal ,Nem kellett volna félnie hogy bekap pár támadást Obitotól mivel már halott volt.
2021. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9 a felturbozott obito itt nem számít szerintem mert az már nem az ő képességei! valamint láthattunk azt is hogy itachi a rinnegan ellen is nagyon hatékonyan tudott harcolni! vaklószínűleg ismerte a rinnegan képességeit
2021. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!