Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Létezik egyáltalán olyan erős...

Létezik egyáltalán olyan erős vagy erősebb kitalált karakter, mint Saitama?

Figyelt kérdés
Tudnátok példákat írni?
2021. aug. 15. 08:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Előfordult már. Bár én csak romkomban làttam ilyet eddig.
2021. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

9-es megint csak hülyeséget mondasz!!!

a világ az qurvára nem számít miközben a db átlagos karakterei olyan erősek mint egy otsotsuki!

a gudou dama és genjutsu megint más téma azok valószínűleg működnének de pl a super már olyan magasra tette a lécet hogy gokuék is csak a 22. helyen állnak!!!

rimuru világában rimuru megint csak el lenne pixázva goku és saitama által de még naruto és sasuke által is! sőt naruto és sasuke egymagában is erősebb ha a második évadot nézzünk... és spoiler elvileg amnagában ő mág isten... oké... dragon ball-ban ez nem jelent semmit sem ptt sokkal erősebbek vannak még mindig... a naruto világában is már istenekkel harcolnak valamint a gudou dama és mangekyou/rinnegan genjutsu egy olyan erő amit a db szereplőket is megsebezheti

a saitama meg alapból olyan erős hogy fizikailag egy bolygót is képes lenne elpusztítani!

2021. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#12

Bevallom én nem vagyok jártas annyira az anime világban. (csak a Dragon Ball-t követtem) One-Punch Man-ből eddig csak néhány részt láttam. De egy bolygót még Frieza is lazán elpusztít, golden formában meg még különösebb erőfeszítést sem igényel. Ő pedig csak szimplán egy erősebb karakter a DB világban, vannak nála sokkal erősebbek is. (Bár ez nem tartozik ide, de véleményen szerint Goku szintű munkamorállal ő lehetne a legerősebb, mivel elméletileg minimális edzéssel érte el a Golden szintet, előtte pedig nem is edzett, tehát ha még edzene is, akkor mindenkinél jobb lenne, DB logika szerint) bár ebből a szempontból meg ott van DB super-ből Jiren, ő rohadt erős kitartó és szorgalmas is volt. De Goku végülis a mester ultra ösztön formában lenyomta. Szóval nem tudom. A többihez nem tudok hozzászólni. De a DB Super végén látható erődemonstrációk szerintem már jócskán túlmutattak egy bolygó elpusztításán. Ha csak a pusztítás istenei által használt Hakai energiára gondolok, az is simán ledarál egy bolygót.

2021. aug. 15. 20:17
 14/18 anonim ***** válasza:

"a világ az qurvára nem számít miközben a db átlagos karakterei olyan erősek mint egy otsotsuki!"

Hogyne számítana?! Pont az a lényeg, hogy az adott világ határozza meg a szabályokat.

2021. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk a Slime világban épp meg is jegyzik, hogy a más világból érkezettek különösen nagy erőt kapnak (Satoru meg a többi földi ember is ezért olyan különösen erősek.). Ilyen alapon lehet Gokuek, Saitamaék is még erősebbek lennenek ha odamennének.
2021. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a legerősebb Dragon Ball karakterek mind erősebbek nála. Saitama Boros ellen használta a komoly ütését akkora nyomot hagyott a felhőkön hogy az űrből látszódott, a Dragon Ball-ban meg egy-egy ütéssel teljes bolygókat zúznak szét időnként.
2021. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

kérdező ezért is írtam hogy fizikailag olyan erős! freiza nem olyan erős csak van egy olyan technikája amivel ez sokkal könnyebben kivitelezhető! a föld magjába dob egy energia bombát halál gömb vagy mi volt a neve! (death ball) szóval nem képes a kijével sem pedig a fizikai erejével egy bolygót elpusztítani hanem csak a bolygó magját célozza meg ami felrobban!


és amúgy te félreértettél nem azt mondtam hogy saitama legyőzné a db világot hanem azt hogy a db karakterek simán lenyomják rimurut! lényegtelen hogy melyik világban vannak! az adott világ nem határoz meg semmit sem! lehet látni a pusztítást valamint fizikailag saitama erősebb mint goku! ez tény... sőt fizikailag valószínűleg mindenkit felülmúl! az már más kérdés hogy a hakai energia valamint a gudou dama hogyan hat rá a genjutsuról nem is beszélve mivel agyilag megint csak nulla! ezért is írtam hogy visztont a genjutura a db karakterek nagyon érzékenyek! egyik személy sem birtokol ilyen erőt nem is erősek mentálisan! talán még zenot is képes lenne sasuke legyőzni de csak genjutsu által! zeno nagyon erős de a fizikai és mentális képességei földi mércével mérhetőek! nem tudta követni gokuék harcát míg a főpap angyal igen! zeno csak a végső legnagyobb hakai energiát birtokolja! (max annyi mivel hatalmas ki-je van ezért nem is lehet megsebezni sem ami logikus hiszen túlélte azt az állapotot amikor elpusztitott mindent maga körül azaz az ürességet!)

visszatérve! saitama fizikailag a legerősebb! lehetett látni a fél bolygóra kiterjedő szél lökés követte a komoly ütését valamint vissza is verte azt a támadás energiát ami nem a magot célozza meg hanem képes a bolygót megsemmisíteni! a one punch világban nincs fizikai erő korlát azaz leggyengébb képes a legerősebb lenni nem kell hozzá isteni ki sem pedig meg enni mindent magunk körül meg elneveztetni magunkat egy sárkánnyal...


ahogy mondtam a világ nem számít mikor saitama ilyen erős fizikailag sasuke rendelkezik olyan lángokkal amik nem alszanak ki meg enni sem lehet őket max a chakrát elszívni de olyan erővel senki más nem rendelkezik univerzumon kívül valamint genjutsu ami megint csak nincs jelen a többi világban de még csak illúziók sem! a db világban pedig bolgyó romboló energia (fizikailag nem olyan erősek mint saitama de az energia támadások pusztítóak!

2021. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen Karakter van.

Pl Hajun

Vagy Akuto Sai

Vagy Anos

Marie

Featherine

Stb

máj. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!