Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kimetsu no yaiba miért van ez?

Kimetsu no yaiba miért van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valószínűleg én vagyok a kuka, hogy nem értem, de a démonok, legfőképp a télő és a fogyó holdak miért nem eszik meg az ellenfeleiket, akkor sem ha látják a vérük? Pl amikor Rengoku és Akaza harcolt, jó igaz, hogy ott felkelt a nap meg minden és ezért kellett elmenekülnie, de Rengokunak látszott a vére vagy hogy mondjam. xd

És igazából ezt eléggé figyelmen kívül hagyta.

Ahogy mondtam valószínűleg én vagyok a hülye, de akkor sem értem.


2021. aug. 17. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg van annyi akaraterejük hogy ne veszítsék el az eszüket valamint jól tápláltak
2021. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ez lehet, igazad van. Csak mert ugye a többi démon mindig rátámadott az emberekre. Igaz, ők nem voltak tagjai a télő holdanak.
2021. aug. 17. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ők (főként a telő holdak) sokszor már csak szórakozásból ölnek, mert már úgymond felértek a csúcsra. A gyengébb démonok pedig erősödni akarnak, ezért ragadnak meg minden lehetőséget a táplálkozásra (nem biztos, hogy így van, bocsi)
2021. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
3 a táplálkozás az ami táplálkozás azaz energia visszanyerése mikor kevés van nekik! Nezuko képes arra hogy alvással pótolja habár ez egy elég gyenge kifogás volt alkotói szempontból… nincs azzal semmi baj ha időnként kell innia vert mind addig amig engedéllyel és nem oli meg 🧐😵😵
2021. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!