Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit gondoltok a Kimetsu no...

Mit gondoltok a Kimetsu no yaiba hamarosan megjelenő teljes manga boxáról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hamarosan meg fog jelenni a Kimetsu no yaiba teljes boxa, ami tartalmazza mind a 23 kötetet valamint 1 extra füzetet, amiről egyelőre semmit sem tudok, és egy kétoldalas posztert amiről szintén nem tudok semmit. Ti szeretnétek megvenni? Megéri?

2021. aug. 9. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira nem toltam le a bugyit a gyönyörtől, hogy megvegyem bármilyen formában a mangát, de ha téged érdekel, akkor rendeld elő, mert a keselyűk el fogják kapkodni és háromszoros áron árulni ebay-en.
2021. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem szeretném megvenni, mert nem érdekel a Kimetsu no Yaiba, de aki szereti annak jobban megéri, mint egyenként gyűjteni a manga köteteit.
2021. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1

Egyelőre nem terveztem előrendelni. És már tudom honnan szeretném megvenni, ha megveszem, onnan már többször is rendeltem könyvet, még esetleg ott a legolcsóbb.

2021. aug. 9. 23:51
 4/5 A kérdező kommentje:

#2

Igen, igazad van. Téged más manga érdekel?

2021. aug. 9. 23:51
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Igen, van néhány más manga amit szeretek/szeretnék összegyűjteni.

2021. aug. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!