Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Berserk című animéből...

A Berserk című animéből melyik változatot érdemesebb megnézni és miért?

Figyelt kérdés

2021. aug. 21. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
97-eset, mert itt még van jó sztori, jó karakterek, mögöttes tartalom és szép rajzolás.
2021. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%

mindegyiket!

de a kezdés nem mindegy!

a 3 movievel kezd a szinkronok jobban lettek el találva valamint elég szép is

utána a 97-es verziót... részletesebben fejti ki a dolgokat a zenék nagyon jók és jobban meg ismerhetjünk griffith illetve casca személyét míg a moviek főleg gutsra fokuszálnak


utána jöhet a folytatás a 16-17-es verzió... őszintén

amit az 1-es mond hülyeség! a story végig jó ugyan úgy nagyon jó karakterek vannak és tartalom is a helyén van! egyedül az animáció rosszabb... az első évad még elmegy de a 2. hát az utolsó részek elég rosszak lettek! nagyon nem ezt érdemelte volna csak kellett a pénz a sok xar isekai harem lenyúzott bőrre!


utána kezd el a mangát ":DDD az elejétől!!! :DDD

az még tartalmasabb valamint egy kicsivel durvábban mutassa be a dolgokat a rajzok mellesleg lehengerlőek kár hogy meg halt a szerző nem rég...

elvileg az utóda folytassa (már az eleje óta vele dolgozott meg hagyott utasításokat is ami valószínű mert különben nem is folytathatta volna mert nem övé a szerzői jog valamint nem is merte volna mert japán társadalom!)

2021. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Én a filmekkel kezdtem, nem csalódtam. A 97 - es nekem már nagyon régies volt. Animáció alig van benne, a csaták is leginkább állóképekből állnak. A story mindenhol ugyanaz, mert ugyanazt dolgozzák fel. Én a helyedben megnézném a három filmet, utána a mangát az elejétől elolvasnám. A 2016 - os, 17 - es verziókat hanyagold. Borzasztóan néznek ki. Egy PS2 - ős videójátéknak jobb rajzolása van.
2021. aug. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
A 97-est, aztán a mangát vagy fordítva. a többi kihagyható vagy egyenesen kerülendő.
2021. aug. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

97-est és a filmeket, a 2016-'17-es folytatások kerülendők, nagyon, nagyon de nagyon rosszak lettek technikai oldalról.


A 97-es verziót azért ajánlom mert sok morálisan szürke mellékszereplőnek van benne sokkal több műsorideje ami sokat ad az élményhez, cserébe viszont kihagytak egy kulcsszereplőt ami miatt a vége értelmetlen lett.


A filmek grafikai oldalon kicsit felemásak mert sokat használtak 3D technológiát, egyes mellékszereplőknek a fejét is azzal csinálták amitől elég ronda lett az eredmény, ellenben egyes jelenetek valami elképesztően jól néznek ki és semmilyen más technikai területen (zene, vágás stb) nincs panasz, negyon jól meg lettek csinálva. A filmek az eredeti anime, tömörebben és helyrerakott végződéssel egy lehetséges folytatás számára.

2021. aug. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

miért lenne kerülendő a 2016-17-es verziók? igaz az animáció nem a legjobb de ettől függetlenül nézhető főleg a történet miatt...

a szinkron hangok és zenék pedig nagyon jók lettek!

igen az animáció nem jó az első évadban elviselhető a másodikban pedig folyamatosan romlik... sajnos nem ezt érdemli a berserk! nem is értem hogyan lett ez lehetséges tényező!

2021. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6. A grafika sokat számít. Nem csak eye candy. A művészet és a kifejezés, atmoszférateremtés fontos eszköze. Nagyon sokat tud hozzátenni a műhöz. Egy zenénél sem csak lyrics a lényeg. Ott van jó példának a Monster, aminek a pasztel színhasználata, szögletes vonalai és szépiás fényhasználata nagyon jól idézik a poszt - kommunista Európa hangulatát. A grafika el tudja rontani a művet. A három filmnél még csak - csak, meg ott cserébe az animáció nagyon folyékony es realisztikus lett, de a 2016 - os, 17 - es sorozatok már nevetségesek. Úgy néz ki, mint egy vázlat, amit a forgatókönyvírók raktak össze az animátoroknak, egy ingyenesen letölthető 3D - s programmal Windows XP - re.

Amúgy azért lett ilyen, mert kifogytak a pénzből. Az animátorokat már így is fillérekért dolgoztatják, ennél lejjebb nem tudták csökkenteni a fizetésük, úgyhogy maradt a teknikai tényezők csökkentése. És a határidő is nagyon szoros volt, lényegében be sem tudták fejezni. Ezért vetették be mondjuk a csíkos árnyékokat, hogy így próbáljanak egy kis részletet adni a megjelenésnek, ami édeskevés, plusz a hangeffektek rettentő bénák lettek. Guts kardjának olyan a hangja, mintha egy fazékot ejtenék az asztalra.

2021. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően az összeset, mert a történet kiváló. Viszont a grafika szar.
2021. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

7 ja oke de ettől függetlenül jobb mint sima fekete fehér képek…

A zene meg teljesen más… a story mióta egyenlő a lyrics-kel? Pont fordítva a story egyenlő a zene dallamával! A lyrics inkabb olyan mint az animáció

Ettől függetlenül a slime meg tudja kapni meg az évenkénti 2 trash isekai a támogatást ez nem???

2021. aug. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok megint


#9 De igenis lehet rosszabb, és rosszabb is volt. A szereplőket folyamatosan kellemetlenül közelről mutatták és cserébe 200-al forgatták a "kamerát" hogy darabokban látszódjon a a megrajzolt háttér, mindezt azért mert a stúdió számítógépei nem tudtak egyszerre renderelni egy részletes hátteret és karaktermodelleket.


Amúgy nem csak az animáció volt rossz hanem technikai oldalon minden más is, a kardcsapások hangeffektjéből egyből internetmém lett mert mindenhez ugyanazt a serpenyőcsapkodó hangot használták. A zenebevágások is teljesen idiotikusak, folyton amikor valaki csak hozzányúlt a kardjához már egyből bevágták. És tudom, magát a zenéjét sokan szeretik a 2016-'17-esnek, de engem a két openingen és az Indra felújitott változatán kívül a legtöbb szám konkrétan idegesített és szerintem a hangkeverés volt a ludas ebben.

2021. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!