Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Akkor ez most hogy van (Naruto)?

Akkor ez most hogy van (Naruto)?

Figyelt kérdés
Az animében azt mondják, hogy már háromszor bukott meg és én ezt úgy értelmeztem, hogy háromszor kezte újra az évet, de állíólag ugyanolyan idős, mint azok akikkel együtt végzett. Akkor most hogy is van ez? Nem kellene három évvel idősebbnek lennie a társainál?

2021. aug. 21. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nem úgy van mint a mi világunkban. Szóval ha megbukik akkor nem kell évet ismételnie hanem mehet tovább az osztállyal. Max nem válik belőle ninja ha az utolsó évén nem megy át. Szóval ez nem olyan, hogy muszály ennyi meg ennyi évet megcsinálnia, csak az a lényeg, hogy mennyire tudja a ninjutsu-kat.
2021. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még az első válaszoló vagyok!


Hozzátenném, hogy van olyan, hogy már tök fiatalon ninja lehet, ha megvannak a képességei. Például Itachi esete.

2021. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi most már értem :)
2021. aug. 21. 22:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

army 7 a muszáj az pontos j... :"D


kérdező

kissé plot hole ez... kishi részéről a lényeg a leg logikusbb válasz

láthattunk olyanokat akik sokkal előbb végeznek pl kakashi 5-6 évesen végzett már ahogy itachi is!

meg iskolában is van olyan hogy első osztályban valaki fiatalabb

ugye az átlag 7 éves de nekem volt olyan osztálytársam aki 6 éves volt de olyan is aki 5 volt mikor kezdtünk + én 8 évesen kezdtem

naruto sokkal előbb iratkozott be mint a többiek ezért mondhatni lebukott

iwabe a borutobol megint csak lebukott borutoékhoz! szóval biztos ugyan ez történt!

2021. aug. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!