Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek kinek van a...

Gucsti123 kérdése:

Szerintetek kinek van a legerősebb Mangekyou Sharinganja ?

Figyelt kérdés
Csak MSre gondolok nem EMSre

2021. aug. 22. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Obitónak illetve Shisuinak
2021. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

na látod! teljesen más ":D

legerősebb mangekyou?

obito nehezen mérhető mivel senju génekkel erősítette fel magát! emiatt is tudta használni olyan sokáig! míg láthatjunk hogy kakashi kb 12 kamui után már alig látott!!! pont a bijuuk-obito elleni harc során mondja!

ha a képességeket nézzünk akkor

sasuke illetve itachi

viszont ha a tartósságot akkor madara!

madara sima mangekyouval is tudta használni a perfect susanoot ráadásul többször!

ha ezt nézzünk akkor a mangekyou nagyon hamar elveszti a fényét!

shisui habár nagyon erős a legerősebb genjutsut birtokolja! évek kellenek az aktiválásához!

szerintem nehezen meg válaszolható kérdés mert több szempontot kell meg nézni

képességek

tartósság

és a képességek használata

valamint még a susanoo erő is mert itachi extra erőket kapott hozzá

2021. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igaz, több szempontot kell nézni, én arra gondolok ha egy harc során csak a Mangekyou erejére támaszkodna akkor melyik mangekyou lenne a legsikeresebb remélem érthető
2021. aug. 22. 20:00
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Akkor szerintem Shisui-é lenne a legerősebb.
2021. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

4 milyen alapon? ha pl pont nem használhatná a kotoamatsukamit?

habár a jutsu leírása az hogy csak látó távolságon működik viszont a susanoo "árnyéka" amit sasuke is használt képes meg védeni még a mugen tyukuyomitól is! szóval lehetséges hogy a perfect susanoo árnyéka alatt a kotoamatsukami sem működne

de ez csak következtetés

de akkor már a közelei kamui is elég jó védelem ellene mivel ahogy obito használta azaz a testrészét képes át vinni a kamui dimenzióba a fejét is átvitte nem egyszer! azaz az agya teljes mértékbe kikerül a látó távolságból!!! mind eközben a szemei még ott maradhatnak!


ilyen szempontból a kamui a legerősebb védelem tényleg minden ellen!

2021. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

ha a képességeket össze eresztenénk akkor nagy eséllyel a kamui győzne mivel le meríti az összes többi felhasználó chakráját és vizuális erejét!

persze itt a kamui birtokosa sem használhatja a senjuu géneket! szóval lehetséges hogy ő is kimerülne hamar!

de ha kivesszünk a chakrát és tartósságot is akkor tényleg a kamui az amit nem lehet legyőzni!

ha a kotoamatsukami aktív és nincsenek susanoo-k akkor ő győz kivéve a kamui ellen!

habár itt azt is nézhetnénk hogy ki a gyorsabb

mert ha az amaterasu előbb lett aktiválva akkor már nem számít a kotoamatsukami! valamint látottak alapján az a látótávolság nem is olyan nagy! itachi varja is elég közel került hozzá szinte közvetlen közelre!

ehhez képest az amaterasu-t sokkal távolabbról is lehet használni!

2021. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5#


Kamui csak fizikai támadást tud kivédeni, vizuálisat már nem de akkor kamui a leghasznosabb Mangekyou képesség szerintem

2021. aug. 22. 20:38
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
7 ez nem igaz mert a kamui nem egy védelmi jutsu hanem egy tér-idő azaz teleportáló jutsu! a kamui átviszi az adott dolgot a kamui dimenzióba
2021. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8# nem is arra gondoltam hogy védelmi teknika lenne csak azt mondtam hogy fizikai támadásokat képes "kivédeni" de a vizuálisakat már nem.
2021. aug. 22. 21:49
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

9 de pont hogy minden támadást "ki tud védeni" mert a vizuális támadások azaz genjutsuk többsége az agyat célozzák meg! hogyan tudná meg célozni azt ami nincs is 500 km-en belül??!!

pont ezért is volt nehéz legyőzni obitot

2021. aug. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!