Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Manga rajzoláshoz milyen...

Manga rajzoláshoz milyen színeseket lehet használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! le szeretném rajzolni a Kimetsu no yaiba-nak pár fejezetét. Amikor páldául fekete valami, pl valaki haja azt mivel színezzem ki? Simán feketével vagy grafittal? Ilyesmire gondolok:

[link]


Itt például Shinobu haja. Előre is köszönöm annak aki válaszol!



2021. aug. 28. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Grafitot ne kombinálj színessel, mert az botrány.


Bármivel színezhetsz amúgy, színezz nyugodtan fekete "színessel."

2021. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Általában 2-3 fajta cerzuzat szoknak használni

Egy amivel meg rajzolják

Egy amivel árnyékolnak

Egy amivel a feketét színezik

Erre érdemes nem grafitot használni hanem fekete szinű ceruzát

2021. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok, segítettek!
2021. aug. 28. 22:22
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es, vannak mangakák, akik használnak színekek a mangáikban, de nem mindent színeznek ki. Pl. Nakamura Asumiko is félig színes mangákat rajzol. A fekete-fehér mellett 1-2 szín van a mangáiban, de sosem az egész kép színes.
2021. aug. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ööö oké, ez nem tudom hogy jött neked 4es. :D


A kérdést én úgy értelmeztem, hogy a Kérdező színesceruzával szeretne színes manga oldalakat rajzolni.


Tök jó, csinálja úgy, csak a fényesfelületű grafitot ne keverje a matt színekkel, mert botrány. De fekete ceruzával nyugodtan.

2021. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös.


Nem színes manga oldalakat szeretnék. Az eredeti fekete-fehéret, linkeltem is egy képet ha megnézed. Maga a kérdés meg az,hogy a mangában valakinek fekete szeme,haja,ruhája van, azt inkább fekete színes színessel, vagy valami sötét grafittal (ami már szinte fekete) érdemesebb azt kiszínezni. Alapból a többi dolgot mind grafittal csinálnám, más szín úgysincs benne.

2021. aug. 29. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Feketével csináld és azzal is árnyékolj. Vagy ecset - és tűfilccel.
2021. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!