Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen filceket ajánlanátok...

Milyen filceket ajánlanátok manga rajzoláshoz?

Figyelt kérdés

Van erre esetleg külön márka?

Olyasmi készlet kéne, amiben egy színből több árnyalat is van, és jó minőségű...

Előre is köszi! ^^



2014. júl. 10. 16:01
 1/4 anonim válasza:
tű filccel jó de konkrét márkát nem tudom színezni ne nagyon színezz filccel mert nem biztos hogy jól jársz vele de te tudod :-)
2014. júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia :)

A tű filceket én nem ajánlanám, mivel ha nagyobb területet szeretnél kiszínezni, akkor nem lesz olyan szép, és sokkal időigényesebb. Én például a Copic marker filceit szeretem nagyon, bár csak versenyeken volt lehetőségem használni, mivel elég húzós az áruk- viszont rengeteg árnyalatuk van, nagyon jó minőségűek, és nem utolsó sorban könnyen "maszatolhatók" ami árnyékolásnál nagyon jól jön. Legutóbb én mondoconon láttam, darabját 350,-ért, ami nekem elég drága, de most is arra gyűjtök, mivel nagyon szeretem :)

2014. júl. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb manga (mármint a képregény, nem csak abban a stílusban való rajzok) fekete fehér, és gépen csinálják, vagy tableten, profi programokkal.


Otthonra nekem bőven elég egy db fekete stabilo tűfilc, nem szoktam színezni.

2014. júl. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Linearthoz vagy színezéshez? Az előbbihez tűfilc, az utóbbihoz Copic, Touch, Promarker, ZIG Art&Graphic Twin, Kurecolor. Ezek mind jók, amit viszont messziről kerülj el, az a Tinge!

Ami még jó, az ICO (a sünis) ecsetfilc.

2016. szept. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!