Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek manga rajzolásnál...

Szerintetek manga rajzolásnál melyikkel kéne inkább csinálni?( fontos )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval van egy manga,aminek lerajzolom pár fejezetét, természetesen fekete-fehéren. Szerintetek a fekete részeket, ahol pl valaki haja,szeme, ruhája feketével van rajzolva, mert esetleg az, vagy valami sötét szín, akkor inkább grafittal/feketével éri meg színezni, tudom,hogy tudjátok mire gondolok, de azért linkelek: [link]

ebből is inkább b6-9-ig amik ugye sötétebben fognak. Vagy inkább ilyennel, amivel nem lehet árnyékolni, de igazabából a mangában a fekete részeknél én nem látom,hogy árnyékolva lenne:

[link]

ezzel gyorsabban meg is lenne, meg lehet szebb is lenne,mert talán nem látszana a csíkok,mivel fekete. Max vennék ebből egy vastagabb félét, mert az lehet jobb lenne rá. Szerintetek? Az ilyet mivel szokták csinálni?


És ezen kívül lenne még egy kérdésem. Én most a Kimetsu no yaiba mangáját rajzolom. Ott mindig úgy vannak a hajak, meg a fekete részek,hogy ilyen fehér csíkok vannak benne. ilyenek: [link]

A fekete részekben vannak fehér csíkok pl itt. Ti hogyan csinálnátok ezt meg,hogy szép legyen? Előre is köszönöm annak aki válszol!



2021. aug. 30. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Még mindig nem álltál neki? Te nagyon rákészülsz, haha. :)


De már mondtam a másik kérdésnél is:


NE grafittal színezz. Főleg ne ilyen gagyi ceruzával. Fényes felületű a grafit, ne azzal csináld. Az nem mangarajzoláshoz való.


Tűfilc, ecsetfilc, - fekete és szürke.


Vagy fekete színesceruza.

2021. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy kontúrozni kell. Megrajzolod a fehér csík fekete kontúrját, majd körbeszínezed.
2021. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fehér részeket zselés tollal vagy vékonyabb hegyű fehér Posca markerrel is meg lehet csinálni (vagy esetleg tubusos fehér akrilfestékkel/fehér fedőtintával és vékony ecsettel).
2021. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-es.

haha ,igen szeretném minnél jobban megcsinálni. köszönöm a válaszaidat! Akkor a tűfilc amit linkeltem jó lesz a fekete haj színezésre?

2021. aug. 31. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!