Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért van az, hogy sok embert...

Miért van az, hogy sok embert egy tök gagyi humoros isekai jobban megfog, mint egy komolyabb történetű anime? Miért népszerűbbek az ilyen komolytalan animék?

Figyelt kérdés

2021. szept. 17. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ízlések és pofonok, mindenki mást szeret én pl szeretem az isekait vannak belőlük nagyon jók, de kb. minden műfaj ilyen vannak rosszak és jók is. Szeretem ha egy történet érdekes és izgalmas, majdnem minden anime műfajban találtam olyat ami le tud kötni, és azokat is nagyon szeretem ami elgondolkodtató és kicsit mélyebb jelentésük van. Az hogy felkapott e vagy nem azt nem tudom nem igazán vettem észre, de minden évben van valami olyan amit az emberek nagyon túl tólnak lehet az jó anime/műfaj vagy éppen nagyon gagyi.
2021. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ mit értesz gagyi isekai alatt és komoly történetu anime?
2021. szept. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideje teli van a tököm az isekai-al, de ez nem azt jelenti, hogy nem nézem őket, mivel nem rossz a történetük, és mindent más-más miatt nézem:


Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore - könnyű és pihentető, bár elég hülyén fest az a bejátszás, ahol a srác készíti a gyógyszert, főleg az röhejes nagyon, amikor két késsel vágja a zöldet.


Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki: nem egy szokványos isekai, a főhős gazdasági tervekkel próbálja meg talpra állítani a megidéző országot.


Meikyuu Black Company: egy isekai paródia, másként nem tudom jelemezni.


Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu: ebben is vannak érdekes dolgok, bár annyira nem különbözik a jól megszokott isekaitól.



Seirei Gensouki: nagy reklám, egy kicsit nyálas, de érdekes.


.............



De a kedvenc animéim a szezonból:


1. Deatte 5 Byou de Battle

2. Heion Sedai no Idaten-tachi

3. Jahy-sama wa Kujikenai!

4. Peach Boy Riverside

2021. szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A moziban is a Transformers, MCU és Fast&Furious teljesít a legjobban.
2021. szept. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

A "tök gagyi humoros" isekai általában nem szokott sok embernek tetszeni. Nagyon ritka az, amikor valami szart emelnek az emberek az egekig.

Ez pedig azért van így, mert annak a szarnak sok ember szűrőjén kell átmennie, és az átlagnak a szar nem megy át.


Persze itt feltételezem, hogy tényleg "gagyi humoros" animéről beszélünk, és nem arról, amiről te álmodtad, hogy rossz, pedig nem az.

Azért mert te nem értesz egy animét, nem fogsz fel, még nem lesz rossz. Ahogy egy komolyan anime sem lesz automatikusan jó, mert komoly.


Műfaj szinten a vicces és komoly animéknek is helyük van és lehet a vicces jobb, mint a komoly.

2021. szept. 18. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Én például kikapcsolódásként nézek sok animét, ami segít a napi stressz levezetésében.

Ehhez a "gagyi" (vagy általad gagyinak tartott), humoros animék jók. Elterelik a figyelmet, lehet rajtuk nevetni.

Komoly dolgokra ott az élet.

Van amikor azt is szeretem, de a humorosakat jobban csípem.

2021. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!