Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem komolytalan...

Csak szerintem komolytalan kissé a star wars új részei?

Figyelt kérdés
Ma újra néztem az ébredő erőt és nem tudom,nekem úgy tűnik hogy azzal hogy mikiegérék csinálják veszített a komolyságából.A régi részekben is voltak vicces jelenetek,de az valahogy sokkal komolyabb volt.
2017. nov. 20. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Disney. Minel nagyobb nezettseg kell. Ez mar nem kultfilm.
2017. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 LeonScottKennedy ***** válasza:
100%
Kissé? Konkrétan egy Disney hercegnő mesés szintre süllyesztették a sw-t. De komolyan, a hófehérke és a hét törpében több komolyság és dráma van mint ebben a trágyában.
2017. nov. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az Ébredő erő tényleg az eddigi legrosszabb SW film, de nem a komolysággal van a probléma, a Baljós árnyak sokkal infantilisebb volt.


A Disney egy stúdió, sőt, a világ legnagyobb stúdiója, Mickey egérrel azonosítani hatalmas ostobaság, főleg azután, hogy elkészítették a Rogue one-t, ami az eddigi legsötétebb SW rész.

2017. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

jah,ezért fura ez.

mert a 7. résszel kb nekifutásból tökön rúgták a régi rajongókat.

a zsivány meg egészen jó lett,amiből meg jön a kérdés,hogy akkor a 7. miért lett ekkora trágya,ha mégiscsak tudnak jó sw filmet is csinálni?

és azért a régi sw-ket állandóan újra lehet nézni akár 200x is nem lesz unalmas.

és jó a zsivány,de igazából az sem egy agyonnézős film,legfeljebb a badass vége vaderrel.

a 7. meg elég 1x is és a 8. is érdektelen.

2017. nov. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 LeonScottKennedy ***** válasza:
77%

#3 #4

Ti eddig hol voltatok??


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..


Egyedül kell itt tartanom a sarat a gyengeelméjűek ellen akik szerint a sw 7 nagyon jó lett, szinte hibátlan.

Little help?

2017. nov. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a szélmalomharc. A tranformersek is egyre szarabbak, már a 3. is nézhetetlen volt, és mégis mekkora a kereslet. Az n+1. szuperhősös filmekről nem szólva.
2017. nov. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A Transformers filmekről nem is nagyon alakulnak ki érvényes viták, mivel abban konszenzus van az emberek túlnyomó része között, hogy már a franchise elindítása óta hulladék az egész. Így nem nagyon van minőség változás, ellentétben a SW szériával, ahol 1977 óta erős minőségbeli ingadozás van.
2017. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
írtam ahhoz a kérdéshez kenedi,előző oldalon a 9es.
2017. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Mopat ***** válasza:
100%

Emberek, kapitalizmus van, az egész az üzletről szól.

Vagyis, akkor kezdik el valaminek a gyártását-egy filmét is!-ha minnél pontosabban tudják, hogy mekkora lesz a várható kereslet. Ezért, sajnos nem hiszem, hogy mostanában valami eredeti ötlettel elő mernének állni.

Ha ma karanák megcsinálni az Új Reményt(úgy első filmnek!) vagy mondjuk az eredeti MAD Maxet, terminátort, az mind menne a fiókba. Mert anno nem kapcsolódtak semmihez, nem lehet várható nézettséget számolni!

Egy remake-nél, egy folytatásnál, egy könyv megfilmesítésnél(Harry pottertől a Hülyeség negyveöt árnyalatáig...) meg tudod, hogy kik voltak és hányan vannak az eredeti mű rajongói. Na, nekik kell filmet csinálni. Nem nagy kunszt... Aztán, ha az eredeti rajongóknak nem tetszett, akkor el is lehet kaszálni a folytatást. Lásd, az Utolsó léghajlító meg Arany iránytű. Ha meg tetszett, akkor az eredeti könyvrajongók igényeit kell kiszolgálnod...

Ráadásul, az eredeti művek rajongói olyanok, hogy gyakran akkor is elmennek a folytatásra, ha az előző rész nem volt túl fényes. Én is olvastam, hogy enyhén szólva kérdéses az Ébredő Erő, de hát menjünk csak el a moziba... És megvettem a jegyet. A kutyát nem érdekli utána, hogy dünnyögök, ha már fizettem!...

Szóval sok jót ne várjatok manapság a filmes ipartól, mint egykor volt nagy filmek egyre erőlködőbb folytatásait, remake remake-jeit, divatkönyvek gyors megfilmesítését és ezt a nagy nullát hatalmas marketinggel eladva!

Ráadásul öregszünk, felnövünk, és ami tízévesen még elment, azon negyvenévesen már csóválod a fejedet. Lásd, a fránya Trónok harca után kezdik hiányolni az emberek a valósághű "szürke"-se jó, se gonosz karaktereket. Akik fejlődnek, változnak is!

2017. nov. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 LeonScottKennedy ***** válasza:
74%

#9:

Köszönjük a fejtágítást Captain Obvious, mi sosem gondoltuk volna, hogy a nagy cégeket csak a bevétel érdekli.

Jah, de az nem jelenti azt, hogy szart kell csinálni. Sőt, szerintem egy magasabb korhatáros sw-ra, mondjuk ami Revanról szólna az Old Republic idején, arra még sokkal több ember elmenne. A Disney már nem egyszer bebizonyította azt, hogy a magasabb korhatár bizony nagyobb figyelmet vonz magával.

2017. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!