Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik volt a legrosszabb...

Melyik volt a legrosszabb anime, amivel találkoztál eddigi életedben és miért?

Figyelt kérdés

#látás #anime #legrosszabb #legszörnyűbb
2021. szept. 19. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Boku no Pico az, nem kell részletezni.
2021. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Elfen Lied. Aki látta, érti, hogy miért.
2021. szept. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Naruto. Ilyen közhelyes, egysíkú, "én mentek meg mindenkit" főszereplőt még sehol sem láttam. Pláne többszáz résznyire nyújtva, agyonfillerezve. Pedig aztán én Sámán királyon nőttem fel, ami finoman fogalmazva sem egy erős anime.
2021. szept. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Ex-Arm.


#2

Én láttam, de nem értem miért. Egy nagyon jó animéről beszélsz.

2021. szept. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

Bocu no pico+1


Az Elfen Liedet én sem értem..nálam egyik kedvenc.

2021. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
10 éve nézek animéket, eddig 197 animét dobtam néhány rész után (volt, hogy az utolsó előtti résznél, mivel annyira elk*-ák. Sajnos nem emlékszem, hogy ezek közül melyik volt a legszarabb, mivel a szarra nem szoktam emlékezni, de a legutóbb dobott animém (Obey Me!) elég szar volt ahhoz, hogy dobjam, és szerintem az egyik legszarabb azok közül, amit valaha láttam.
2021. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Naruto: kb ugyanazon a problémáim, mint a 3.válaszolónak. Meg ott a sok pilot hole.


Fairy tail: Azt csak azért néztem végig, mert érdekesnek indult és nem tudtam abbahagyni. A látvány és a zene kivételével mindenhol megbukott, mint battle shounen.


Toaru majutsu no Index: ez inkább csak egy erős közepes. Párszor meg lehet nézni.

2021. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

4-es és 5-ös, attól, mert ti imádjátok, számomra az Elfen Lied egy élvezhetetlen, semmiről nem szóló, véres-hentelős cucc.

Amúgy értelmezni kéne a kérdést! Szerintem az Elfen Lied egy sz*r anime. Ennyi.

2021. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

#8

Még egy idióta...


Szó sem volt arról, hogy imádom, csak annyit írtam, hogy jó.


Továbbá te voltál az, aki egy olyan kijelentést tett, aminek semmi köze a kérdéshez, szóval talán kussolni kéne és nem arcoskodni, ha idióta vagy.

Azt az állítást tetted, hogy "Aki látta, érti, hogy miért", ami hazugság, és ennek semmi köze nem volt a kérdéshez.

2021. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
az elfen lied szerintem is egy szar, ahogy a hack/signet is rühellem mint a szart pedig nagyon sokan szeretik. Ízlések és pofonok ennyi
2021. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!