Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik volt a legrosszabb...

Melyik volt a legrosszabb anime, amivel találkoztál eddigi életedben és miért?

Figyelt kérdés

#látás #anime #legrosszabb #legszörnyűbb
2021. szept. 19. 21:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

10-es, én pl. imádom a hack://Sign-t, de tiszteletben tartom, ha valakinek nem jön be. Nem vagyunk egyformák.

Szerintem a SAO is egy f*s, mégis rengetegen odavannak érte.

2021. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Talán az Animegatari. Egyszerű slice-of-life ként indult egy anime fan iskola klubbal aztán az utolsó nem is tudom 2-3 részben kaotikus lett, mint egy drogos hallucinációja.
2021. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Evil or Live


Már nem sokra emlékszem mert régen volt, de az animének egy aszpektusát se kedveltem. Azon kevés animék közé tartozik amit 1/10-nek értékeltem.

Amikor azt néztem, még abban a fázisban voltam, hogy minden animét befejezek, akármilyen szar is, mert nem akarom a dobott listámat növelni xD Már a 4. epizódot x2 sebességen néztem, hogy minnél hamarabb túl legyek rajta

2021. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi: A legnagyobb pusztító alpári suttyóság amit valaha anime formátumban láttam és a light novel verziója állítólag még ennél is rosszabb...


Berserk 2016/'17: Egy kész technikai katasztrófa, bántja a szemem és a fülem ahogy nézem, méltatlan az alapműhöz és úgy sejtem ez az anime kezdte a 24 részes évadok kettévágásának trendjét ami szintén rossz pont nálam.


Gokukoku no Brynhildr: olyasmi mint az Elfen Lied mínusz minden ami jó volt az Elfen Lied-ben.


Én amúgy az Elfen Lied-et a fölösleges és idegesítő fanservice jelenetek és az impotens férfi főszereplő ellenére sem tartom rossz animének, főleg nem a legrosszabbnak. Tudom ajánlani az OVA epizódot, sokat hozzátesz Lucy/Kaede motivációihoz és hogy Kurama életét miért kímélte meg az elején.

2021. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!