Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit gondoltok a Gotoubun no...

Mit gondoltok a Gotoubun no hanayome című animéről? Kinek lehet ajánlani?

Figyelt kérdés

Szerintem a történet érdekes, az egyik legjobb benne, hogy ecchi jelenetek, és az alap koncepció ellenére mégsem ecchi, anime, hanem egy jól megírt romantikus történet. Erre rá tesz egy lapáttal, hogy a fő szereplőknek jól kidolgozott személyisége van.


Persze az ötös ikrek karaktereit már láthattuk más animékben, de az alkotók jól használták ezeket a kliséket, és mindegyikükben van karakter fejlődés szóval nem írom fel a számlájukra.


Mindkét évad animációja kifejezetten kellemes látvány, bár az első évad szerintem abból a szempontból jobb, hogy nagyobb figyelmet fordítottak a karakter grafikára. Részletesebb volt. A 2.évadban tetszett a letisztult stílus, de azt nem értem miért változtatták meg Fuutaro szemének a színét (komolyan wtf!?).


Nem tudom ki hogy van vele, de én elég nagy negatívumnak éltem meg, hogy nem mentek bele kicsit részletesebben a karakterek hátterébe. Itt a családok tagjaira gondolok például: az ikrek apjának karakterének bővebb bemutatása (a vér szerinti apjukról is mondhatnak volna 1-2 kisebb infót), az ikrek anyjának a karakterének a bemutatása. Jó az övéről meg tudtunk egy kicsit, mikor Itsuki találkozott az anyjának egy volt diákjával, de nekem az nem volt elég. Fuutaro-ék anyja. Ezeket ki lehetett volna küszöbölni azzal, ha egy kicsit hosszabbak lettek volna az évadok, vagy ha mangában ezekről bővebb infók voltak azt légyszi írjátok le! De semmi spoiler-t ne írjatok a befejezésről!


Bocs, javíthatatlanul kíváncsi a személyiségem...



2021. szept. 20. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Nem ajánlanám kifejezetten senkinek. Ilyen megnéz és elfelejt típusú sorozat. Minden elemében tepjesen középszerű.
2021. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Prime07 ***** válasza:
50%

Nekem tetszett, aki szereti a rom-comokat annak ajánlanám, bár azt sajnálom hogy a befejezés movie lesz nem sorozat.

A szemszín változtatást én is furcsálltam

2021. szept. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!