Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Akiknek tetszettek ezek az...

Akiknek tetszettek ezek az animék, még mi tetszett nektek ezeken kívül?

Figyelt kérdés

Most nekem az utóbbi időből ezek jöttek be:


Hige o Soru. Soshite Joshikousei o Hirou.

(Ezt mondjuk tényleg tetszett, ezt objektíve is jónak gondolom…)


Ijiranaide, Nagatoro-san

(Ezt már nem tartom olyan jónak, bár vannak kiemelkedő pontjai, mindentől függetlenül nekem tetszett)


Koi to Yobu ni wa Kimochi Warui

(Ezt már nem tartom objektíve jónak, sőt végig amolyan “szódával elmegy” érzésem volt, de azért azt a hatást amit most keresek, részben ez is kiváltotta)


Ami kicsit régebbi:

Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume o Minai


Szóval olyan animé(ke)t keresnék amelyek romantikusak valamilyen szinten, esetleg van valamilyen akadálya annak hogy a szereplők megéljék a szerelmüket, pl. korkülönbség, de lehet ez akármi…

Ha a fenti animék valamelyike tetszett neked és tudsz olyat ami hasonló, vagy legalábbis hasonló érzéseket váltott ki belőled, akkor nyugodtan írhatod…

Előre is köszi!


Az jobb lenne, hogyha vagy nem lenne benne fantasy elem, vagy ha mégis, akkor nem sok.

De végülis bármit írhatsz…


Egyébként a megnézendőim között van a Fumetsu no Anata e, Vivy: Fluorite Eye's Song, meg a 86 is.

Ezek valószínűleg jobb animék, magasabb a művészeti értékük, stb.

De hangsúlyoznám, hogy ezzel a kérdéssel most nem az a célom, hogy ezekhez hasonló animét keressek, melyek “nagyon jók”, hanem hogy egy olyat ami azokat az igényeimet elégíti ki, mint a fent említettek…


Még egyszer köszönöm!



2021. okt. 8. 04:51
 1/4 Prime07 ***** válasza:
100%

Belőlem ezek váltottak ki hasonló érzést:


Charlotte

Horimiya

KoiChoco

Plastic Memories

Toradora


Bár az is lehet nem fognak tetszeni, ez mindenkinél más.

2021. okt. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Plastic memories

Clannad

Angel beats

Mirai nikki

Inuyashiki ( sz.r CGI ne ijesszen el! A történet megható és tanulságos)

2021. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7%

vicces hogy a plastic memories angel beats charlotte kb semmiről sem szól és nem is halad semmit sem nem akarok sérteni senkit sem mindegyiket megnéztem és csak vártam és vártam hogy végre legyen story de nem volt!

a charlotte vége valami iszonyatosan azt sem tudom melyik világban vagyok isekai? rom-com? naruto világ?

az angel beats hasonló nem döntötte el hogy mi akar lenni valamint nagyon sok lyuk van a storyban!

plastic memories legalább tudta mi akar lenni de megint csak nem szól semmiről nem igen halad semmit sem! ürességen megy a dráma!


kérdező akadály ami meg gátolja a szerelmet?

berserk! ":D nem vicc vannak gátak nem is kicsik...

ettől függetlenül ajánlatos mert egy nagy műről van szó ami egyenrangú a trónok harcával igaz ez egy sötét középkori fantasy véres harcos ugyan akkor filozófiai vonala is elég nagy! a minőség a plafont veri persze nem az animációjé sajnos...

vinland saga ugyan ebben semmi romantika nincs de megint csak magas minőségű és még csak nem is animes színvonalon! sokkal több benne a filozófiai dolog ez egy vikinges középkor akció dráma semmi varázslat vagy természet feletti!

inuyashiki + pont tényleg nagyon jó és tanulságos!

amit még érdemes ha romantikával akarsz kereskedni

golden time ! első és egyetlen amiben halad a story és van tényleges románc!!! nagyon jó szépen bemutatja a kapcsolat fejlődését!!! lehet megnézem újból!

kono seishun stb hosszú cím! elég jó habár nem olyan kapcsolat fejlődős mint a golden time de nem is erről szól hanem olyanokat mutat be akiknek van valamilyen traumatikus múltjuk persze semmi olyan mint pl naruto hogy a szeme láttára öli meg a szeretett bátyja a szüleit és az egész klánját minden rokonát... inkább azt mutassa be hogy a zárkózott kitaszított személyek hogyan dolgozzák fel és lesznek jobbak és tudnak beilleszkedni illetve lesz hangjuk pl valaki azért kitaszított mert annyira tehetséges és emiatt távolságot tart mindenkivel valaki meg annyira be akar illeszkedni hogy mindenre igent mond stb

a kapcsolat is fejlődik azért szépen de megint csak korántsem annyira mint a golden time-ban ott lényegében egy kapcsolatot láthatunk kivirágozni! de azért itt nem is az lesz hogy az utolsó részben jönnek össze!

guilty crown mindenképp nézd meg nagyon hát qurva anyját neki! anno petíció is indult hogy legyen alternatív befejezés mert annyi embert kiakasztott! ":DDD a story jó de a végét elrontottnak érzem én magam is és sok mindent nehezen akart megmagyarázni

2021. okt. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Masamune-kun no revenge

En szemely szerint ruhellem a romantilus mufajt, de ez elegge tetszett nekem. Meg er egy pillantast szerintem.

2021. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!