Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményed a Mushoku...

Mi a véleményed a Mushoku Tensei perverziójáról? Bírod vagy sok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 10:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
néha van mikor kicsapja az ember szemét (a "kedvenc" jelenetem még csak most jön majd :/), de amúgy kilehet bírni
2021. okt. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Latszik a fanservice 1-2x de be lehetne mutatni kicsit jobban
2021. okt. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk, ha belegondol az ember egy felnőtt hapsi tudata átkerült egy gyermeki testbe ezzel legálisan fogdoshat tini lányokat.
2021. okt. 19. 12:46
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
Attól még az mindig pedofília, remélem nem normalizálni próbálod a kommenteddel, kérdező
2021. okt. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

#4

Nem az.

Mondjuk elég vicces, hogy az internet nagy része kb. azt képzeli, hogy a pedofília az az, hogy valaki vonzónak talál egy kiskorút, akkor is ha másnap már 18 éves lenne.


A pedofília pont arról szól, hogy pubertás előtti gyerek iránt érez szexuális vonzalmat. Ez itt nem igazán mondható el.

2021. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Engem csak az zavar, amikor pedofíliát sugall. Tehát pl. amikor a vörös hajú törpebolygót akarja fogdosni, miközben az ilyen 11? éves, nem serdülőkorú, és semmi sem "fejlődött ki" még rajta, agyilag is teljesen gyerek.
2021. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
4. Te most komolyan egy rajzolt karaktert egyeztetsz össze a valósággal?
2021. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

#6

Az animét ismerem, így arról tudok nyilatkozni.

Ott amikor ez először szóbajött, akkor már pubertásban volt. A pubertás hivatalosan 8 és 13 éves kor között kezdődik:

"Girls usually begin puberty between the ages of 8 and 13 years old"

[link]


Vagyis Eris esetében már nem beszélhetünk pedofíliáról hivatalosan.

2021. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
Ha most komolyan itt szőrszálhasogattok, hogy pubertás ez, pubertás, az, meg olyan szavakat kell használnod hogy "hivatalos", hogy igazoljad azt, hogy a főhős, aki 34 éves (HARMINCNÉGY), egy kiskorút tapiz amíg alszik, akinek még semmilyen érett női formája nincsen (tehát egy gyermek teste izgatja), akkor már rátok is lehetne hívni az fbi-t, nem vagytok normálisak.
2021. okt. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

#9

Értem, szóval én vagyok a hülye, mert én - veled ellentétben - tudom, hogy mit jelent a pedofil. Szánalmas...


Jó, akkor most szépen tisztázzuk, mivel egy fiktív karakterről van szó, így nem fog perelni, de amit csinálsz, az rágalmazás, ami büntetendő.


A hivatalos szót pedig nyilván azért használom, hogy később ne én legyek meggyanúsítva, hogy hasraütésszerűen mondtam egy számot, mint te ("miközben az ilyen 11? éves, nem serdülőkorú"), hanem az orvosilag elfogadott kort mondjam.


"még semmilyen érett női formája nincsen"

Jaj, de ostoba vagy.

Vannak kis mellű és vékony lányok is, akik a logikád szerint "semmilyen érett női formája nincsen", akkor szerinted az is pedofília, hülyegyerek? :D


Neked amúgy már véget ért a suli? Tudod, tanulnod kéne és nem hülyeségeket beszélni a neten.

2021. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!