Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Magyarországon népszerű...

Magyarországon népszerű szerintetek az Anime műfaj ?

Figyelt kérdés
Nyilván egy bizonyos rétegben lehet csaj gondolkodni mert a legtöbb 40+ azt sem tudja az micsoda. De olyan 30 év alatt szerintetek népszerű vagy elenyésző ?
2021. nov. 5. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Egy kis réteg animézik csak. Nálunk kb. van vagy 10 ezer animes összesen ès mèg lehet sokat írtam. Kevesen animéznek Magyarországon, mashol milliós a tábor.
2021. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 13-23 a legnépszerűbb vannak 30 felett is de csak úgy hogy hébe hóba megnéznek valamit ami jó az animék jelentős része nem felnőtt közönségnek készül
2021. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden szezonban volt eddig legalább egy olyan anime, ami 30 fölött is nézhető, de igen, a barátaim nagy része azt se tudja, hogy mi az. :D
2021. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Nem népszerű. Sajnos sokan úgy gondolkodnak hogy biztos mese mert rajzoltak a szereplők. Régen amikor jártam karatéra ismertem olyanokat akik otakunak valották magukat. Egy fiú és egy lány volt. A srác 1-2 éven belűl már gyakorlatilag kinőt az animékből. Egy bizonyos korig még rajonganak értűk a fiatalok és kicsit később már nem érdekli őket.
2021. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

#4 Már bocs, de ez rohadtul nincs így. Tudod te, mennyien szeretik 30 felett az animéket?


Egyébként kérdező, magyarországon annyi animefan van, mint égen a csillag, ezt elhiheted. Naponta látok animefanokat buszon/metrón/kisföldalattin, táskájukon a rengeteg kitűző, jelezve másnak is, hogy ők azok.

2021. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

ha annyian lennének valamellik kereskedelmi TV már kapott volna az ötleten de nem ugranak rá mert túl szűk kört érint a dolog

2021. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én 28 vagyok, itt ott bele szoktam nézni régi anime sorozatokba nosztalgia képpen, például a dragon ball, inuyasha, naruto ,code geass, yu yu hakusho anno kedvenceim voltak most pedig mikor bele néztem pár éve akkor elcsodálkoztam hogy hogy tudtam ilyen hülyeségeket nézni.


De például az olyan animék amik akár igaz történet is lehetne (biztos van neve ennek a műfajnak is csak nem tudom) azok meg kimondottan tetszenek így ennyi idősen, anno meg ezeket rühelltem

2021. nov. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6

- a dragon ball-botrány miatt nem mernek újra bepróblákozni


- szinkronizálni is kellene (ha nem csak a death note-ot, narutót és társait akarják csak vetíteni)


- a mai generáció nem tart igényt ilyen tv csatornára, mert ma már minden elérhető a neten


#5-ös voltam

2021. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!