Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Elképzelhető, hogy lesz...

Elképzelhető, hogy lesz ezeknek folytatása?

Figyelt kérdés
Nemrég fejeztem be, a Hunter X Huntert, nagyon tetszett, és nagyon sajnálom, hogy sehol nem találók róla, hírt várható e folytatás, vagy soha nem lesz belőle semmi? Most nézem a Yu Yu Hakushot, még nem fejeztem be, de hallottam, hogy nem nagyon várható belőle sem folytatás, csak a netflixen egy élő szereplős sorozat, valaki tud esetleg valami hírt, hogy mi a jelen állás ezekkel az animekkel?

2021. nov. 23. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kíváncsi vagy, akkor kezd el a mangát olvasni belőle. :)
2021. nov. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg a yu yu az be van fejezve

A hunter pedig egy elég regi anime van egy ujra feldolgozás is belole ugyebár többet nem tudok róla de a mostani az jól teljesített szoval elképzelhető a jövőben!

Amúgy engem is fel tud cseszni hogy a sokadik lenyuzott bőr animék egyáltalán kapnak anime adaptaciot akar 2. Évadot is de nagyon sok jó anime meg nem!

2021. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

A Yu Yu Hakusho le van zárva, max remake készülhet már csak belőle (mint ez az élőszereplős), ha tetszik, én ajánlom a mangát, sok dolgot kihagytak belőle az animénél.

A Hunter x Hunter anime le van zárva (mindkettő), a manga pedig hat éve "szüneten" van, szóval nem valószínű, hogy valaha lesz folytatás.

2021. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A HxH-nak akartak (elvileg folytatást), viszont a készítő egy ideje kórházban van sajnos súlyos állapottal, a felesége próbálja elsajátítani a rajzolási technikát:((
2021. nov. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!