Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz az Oroszlánkirálynak...

Gergely1233 kérdése:

Lesz az Oroszlánkirálynak folytatása? Ti elképzelhetőnek tartjátok hogy folytatják a történetet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy létezik a Lion guard de én arra gondolok hogy a második rész cselekményétől folytatják-e a filmet, hogy egy kicsit teljesebb lezárást kapjunk, mert valljuk be őszintén a 3. részt nem folytatásnak szánták, inkább csak egy kis plusznak. Engem és szerintem másokat is érdekelne legalább még egy rész erejéig Szimba, Nala, Pumba, Timon és most már Kiara és Kovu kalandjai is, tényleg csak addig amíg le nem tudják zárni tisztességes módon (itt most nem arra gondolok hogy a trónszirten való üvöltés nem volt jó csak hogy még mindig nyitva marad renget kérdés, illetve Kiara és Kovu uralkodása utódjának/utódjainak sorsa). Egyszóval szerintem még egy film beleférne. Tudom hogy 2019-ben jön a "felújított" (szerintem inkább átdolgozott) változat de az megint csak egy kis plusz nem valódi folytatás/lezárás. (Én nem is értek egyet azzal hogy át kell dolgozni egy ilyen klasszikust, hiszen szerintem már mindenki megszokta a 2D-és állatarcokat amikkel szerintem több érzelmet lehet kifejezni mint egy valóságosabb 3D animációval, de persze ez az én véleményem). Szóval tudtok valamit hogy lesz-e új film? Vagy ha nem akkor a véleményetekre lennék kíváncsi: ti is szeretnétek még egy lezáró szép történetet a 2. rész folytatásául és hogy elképzelhetőnek tartjátok-e hogy a felújított film után a disney rájön hogy lehetne még folytatni a storyt.

2018. ápr. 7. 19:23
 1/4 anonim válasza:
Én jobban örültem volna ha a 3. rész egy tényleges lezárás, a történet folytatása lenne, nem szeretem ezt a 3.részt. De ha már ilyen, akkor is lehetne egy folytatás. Nagyon szeretem Kiarát és Kovut, és érdekelne az uralkodásuk.
2018. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogyha folytatnánk is, es felnőnének Kiara kölykei, akkor meg kell egy újabb es újabb rész, es sose lenne vége. Mindig maradnának kérdések

Most nem azért mondom, szeretem az Oroszlankirályt, de szerintem nem lehet rendesen lezarni. En inkább Mufasa múltjára lennék kívancsi, mi történt Zordonnal, hogy ilyen lett. A youtubeon mindenhogy feldolgozták, de kíváncsi lennék a keszítők hogy alkotnák meg.

2018. aug. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem nem lesz. Pedig szerintem jó lenne mert lehet hogy magyarázatott tudna adni arról hogy a második részben miért nem esett szó Kopáról se Kionról. Tudom ennek az a magyarázata hogy a második rész előbb volt mint ők.


Én úgy tudnám elképzelni a folytatást hogy szerintem úgy lenne jó hogy:

Szimba próbálná felkészíteni Kiarát az uralkodásra de Kiara nem szeretne uralkodni mert ez szerinte unalmas (mint ahogy a második rész elején is ezt mondta csak akkor még kicsi volt). Semmi baj attól még Kovu uralkodhatna de az a gond hogy ő sem szeretne uralkodni mert attól fél hogy mindenki olyannak látná őt mint ahogy Zordont látták. De csak még egy valaki jöhet szóba uralkodónak (itt kapcsolodna a történethez) Kion csak vele az a baj hogy ő az oroszlán őrség vezére és ezért nagyon elfoglalt. Így Kiarának és Kovunak kell majd uralkodnia bármennyire nem akarnak. Közben egy új oroszlán érkezne a birtokra akit Kopanak hívnak. Szimba megtudja hogy új oroszlán van a birtokon (a nevét nem tudja) és úgy érzi hogy most Kiaranak és Kovunak kell eldönteniük hogy mi legyen vele hogy egy kicsit kibontakozanak. Kiara és Kovu ezért elindultak megkeresni az ismertlen oroszlánt akit hamar megtalálnak. Kopa meglátja Kovut és Kopa rájön hogy ő már látta Kovut csak kis korában amikor Zira elrabolta Kopat majd megkínzta de Kopának sikerült elmenekülnie és ezért Kopa ellenséges Kovuval (aki nem veszi észre hogy már látták egymást). Kiara ezt látja ezért próbálja lenyugtatni őket ami sikerül de ettől még nem lesznek jóba. Kiara úgy dönt (mert nem biztos benne hogy jó döntést tudna hozzni) hogy majd még eldönti hogy maradhat-e Kopa. És ezek után Kopa azt hiszi hogy Kovu a király és hogy sikerült legyőznie Szimbát és ezért Kopa nem mondta hogy ő Szimba fia mert azt hittem hogy akkor őt is bántanák. Kiara hogy megismerje Kopát beszélnek, sétálnak és Kopa megkérdezi Kiarától hogy hogyan tud megbizni Kovuban amikor ő egyszer a Zordföldi orszolanok közé tartozott. Kiara itt elmondja hogy senkit sem lehet az alapján elítélni hogy hova tartozik. Kopa ez nem akarja megérteni mert ő úgy gondolja hogy a Zordföldi oroszlánok mind gonoszak kívétel nélkül. Kopa ezek után elgondolkozott és arra jutott hogy nem hagyhatja hogy egy olyan legyen a király aki a gonoszok közé tartozik. Ezért Kopa úgy gondolja hogy mivel ő Szimba fia ezert az övének kell lennie a trónnak ezért rátámad Kovura aki egyből átathatna az trónt de nem akar Kiara helyett dönteni ezért harcol Kopával Kiara ezt meglátja tudja hogy nem tudja szétválasztani őket ezért szalad segítségért. Kiara, Szimba és Nala sietnek hogy megakadalyozzák hogy valami rossz történjen. Szerencsere épp időben érnek oda és akkor Kopa meglátja Szimbát és nem érti a helyzetet. Megkérdezi hogy ez hogy lehet hogy ő még él. Ekkor Szimba elgondolkozik és megkérdezi hogy miért ne élne. Ekkor Kopa elmondja hogy azt hitte hogy most Kovu a király. Szimba elmondja hogy a lánya, Kiara a trónörökös mert amúgy volt egy fia Kiara előtt csak a fia eltűnt de amúgy hasonlít Kopára. Kopa elmondja Szimbának hogy az ő neve Kopa és hogy Szimbának a fia. Szimba ekkor boldog hogy meglett a fia de szomorú azért mert rátámadt Kovura. Kiara és Kovu örülnek hogy így nem nekik kell uralkodniuk de szomoruak hogy Kopa nem szereti az olyan oroszlánokat akik egyszer a Zordföldi oroszlánokhoz tartoznak. Ezek után Kopa rájött hogy mivek Szimba engedte be a Zordföldi oroszlánokat Büszke birtokra és mivel Kopa is olyan király akar lenni mint Szimba ezért Kopa elfogadja őket.



Szerinten valahogy ha így lenne akkor megoldható lenne hogy történetbe bele kerüljön Kopa és Kion (bár ő nem kapna sok szerepet így de legalább megemlítenék)

2018. aug. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy hamarabb volt; mint ők? Kion Kiara öccse, és nem tűnik még így se sokjal idősebbnek, szóval elvileg benne kellett volna lennie.
2018. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!