Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki tud olyan animét...

Valaki tud olyan animét amiben van a főszereplőnek egy rejtett ereje?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, mint pl az owari no seraph-ban annak a feketének mikor kimegy belőle az a szutyok, vagy mint narutónak kurama, vagy hát remélem érthető, amire gondolok.

2021. dec. 6. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

":DDDD neeee... ne legyél ennyire debil mert konkrétan minden 3. -4. anime erről szól...

és nem szutyok megy kibelőle hanem az angyal! ":D

[link]

ebben 10 anime van


ebben 11

[link]


ebben 16 de 2-3 asszem szerepel az előzőben is

[link]


de durván 33 olyan anime van a linkekben ahol van rejtett erő...

2021. dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát épp azért mert minden anime erről szól, a nagy részét láttam :,D

A másik meg az hogy “finnyás” vagyok a legtöbb animáció szerintem undi, szóval nehéz olyat találni ami megfelel az elvárásomnak :,c

2021. dec. 6. 23:34
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

kérdező én mondjunk bevallhatom hogy a legtöbb animét láttam de szó szerint nem is kellett feláldoznom az életemet ":D csak már 10+ éve nézek

a legtöbb animáció szrrinted? akkor ne animét nézz ugyanis kevés jó animációs van a költségvetések miatt...

a titkos erő tényleg egy nagyon alap dolog

2021. dec. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem te fogod megmondani hogy nézzek e vagy se. 😁

Attól még, hogy nem tetszik 1-2anime animációja, találok mást.

10+ éve nézed,hmm.. ok?

2021. dec. 6. 23:59
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

úgy látszik nem érted...

10+ év azt jelenti hogy az animáció a legtöbbnél gyenge!

a 10+ év azt jelenti hogy tudom jól hogy a legtöbb animében ez a klisé van hogy az mc rejtegeti az erejét!

amúgy nem kell ennyire ""-nak lenned... te magad írtad


" “finnyás” vagyok a legtöbb animáció szerintem undi, szóval nehéz olyat találni ami megfelel az elvárásomnak "


most meg már

"Attól még, hogy nem tetszik 1-2anime animációja, találok mást."


szóval nagyon finnyás vagy a legtöbb animáció undi de attól még mert 1-2 anime nem tetszik attól még tudsz találni mást?


kicsit önellentmondásos nem gondolod?

segíteni akartam de látom ez a napi kötekeddős troll kérdés........-_-

2021. dec. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azt akartam kifejezni, hogy vannak undoritó animációk, de attól még belenézek vagy találok 1-2 fokkal jobbat.

Troll kérdés?:,D Nem is tudom kikezdett el beszólogatni, nekem csak kérdésem volt, mivel elvileg itt lehet kérdezni.:,)

2021. dec. 7. 01:08
 7/8 anonim ***** válasza:

igen lehet csak ezeket 1 perc alatt megtalálod hogyha google-ba beírod! ezért is troll kérdés... én konkrétan 2 perc alatt találtam +30 animét amit te keresel

a kérdésre amúgy válaszolva lett és azon ne lepődj meg hogyha ilyen debil kérdéseket teszel fel amiket te is megtalálsz 2 perc alatt de inkább vársz akár órákat is sőt napokat... ezért is troll a kérdés!

2021. dec. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ha keresek, random találok egy kettőt amit talán jónak vélek, ha pedig valaki mond kapom hozzá tartalmat ami alapján eldöntöm tetszik e vagy sem.
2021. dec. 7. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!