Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Más is imádja az ilyen karakte...

Más is imádja az ilyen karaktereket, esetleg ilyen személyiségű karakterekkel melyik anime van még, amit érdemes megnéznem?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit fura, de valamiért imádom, vonzónak találom a a valódi személyiségét elrejtett rossz fiús/ kislányos, azaz először alapvetően ártatlan, kedves személyiségű karaktereket. Úgy értem, aki először, sőt talán az utolsó részt kivéve végig kis cuki, ártatlan, kedves, gyengéd, gyenge, ártatlan, veszélytelennek tűnik, szépen beszél, mindenki így ismeri aztán hirtelen pszichopata módba vagy rossz fiús, rossz kislányos módba vált a személyisége, csúnyán, durván beszél, sugárzik belőle az erő, kiderül, hogy nagyon erős, nagyon veszélyes, nagyon rossz. Nem tudom mas is bírja-e az ilyen karaktereket vagy csak nekem fura az ízlésem. Például ilyen animékre gondolok:

-Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e

-Black bullet

-Charlotte

-Elfen lied

-Mirai nikki

-Akame ga kill

-Vivid strike

-Guilty crown

-Hidan no aria

-Higurashi no naku koro ni

-Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai

-Seto no hanayome

-Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo


Ami viszont nem tetszett:

-Danganronpa

-Ousama game



2021. szept. 4. 23:33
 1/2 atsuwucidal válasza:
Nekem a Kakegurui tetszett, szinte mindegyiküknek komplex, érdekes személyiségük van, biztos találsz benne egy-két hasonló karaktert. <3
2021. szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Deadman wonderland?
2021. szept. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!