Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak szerintem jobb a Naruto...

Csak szerintem jobb a Naruto magyar szinkronja, mint az eredeti?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán preferálok japán szinkrontól mást, de a magyar Naruto szinkron, 1-2 hangot leszámítva (amik tényleg nagyon gagyik), szerintem sokkal jobb, mint a japán. Itachi és Orochimaru hangja főleg, akiké mérföldekkel jobb.

2021. dec. 9. 01:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

uhh azért ekkora hülyeséget is rég hallottam!

ha már ki kell emelni valaki hangját akkor az naruto és sasuke... mondjunk ők azóta sokkal több mindenben benne voltak és vannak is... de ettől függetlenül a magyar naruto szinkron mérföldekkel rosszabb mint a japán! a japánok seiyuu-kat rendesen megfizetik és magasan vannak képezve! teljesen más kategória mert a legkiválóbbak a szakmában-............

2021. dec. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Előd Botond hangjának konkrétan nulla köze van ahhoz, amilyen Narutoé a japán szinkronban (az angol verzióban jobban meg sikerült ragadni a hasonlóságot), és szerintem ettől maga a karakter is átlényegül kicsit. Jó, amúgy a beszólásokat mi nyilván csattanósabbnak érezzük a saját nyelvünkön, ez a része érthető, de hogy maguk a szinkronhangok miért tetszhetnek neked jobban, azt nem tudom.
2021. dec. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Én is jobban szeretem. Szerintem jobban illik hozzá. De talán márcsak maga a nosztalgia és az emlékek miatt is szívesebben választom azt.

Ez a mártírkodás pedig, hogy úristen én nem nézek animét csak japánul mer minden szinkron fos ezt általában azok is preferálják akik a legkevésbé nevezhetőek "animésnek" xd számos külföldi is megerősítette már, hogy a magyarok szokták az egyik legjobb szinkront csinálni. Nézzetek meg pl. egy angol szinkront mérföldekkel roszabb szokott lenni.

A magyar szinkron közel sem olyan rossz mint azt mondják.

2021. dec. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Thunderfairy ***** válasza:
90%
A magyar szinkron nálam mindent visz.
2021. dec. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A magyar szinkron szerintem a legjobb. De az eredeti is jó.

^_^

2021. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szerintem az emlékek szépítik meg leginkább, de én is azon a véleményen vagyok, hogy jól sikerült a magyar szinkron (néhány kivétellel).


A régi magyar szinkront kapott animéknél még tényleg tudtak a szinkronszínészek. A mostaniaknál, mint pl: Hősakadémia, és azt hiszem, az egyik már nem annyira új Yu Gi Oh sorozat is kapott szinkront (talán a Zexal, passz), na végignézni se tudtam, olyan borzalmas. Ellenben a régiek, mint pl: Blood+, Chrno Crusade, Trinity Blood, Yu Yu Hakusho, mind a mai napig szeretem hallgatni, mert igényes munka, nem csak felmondták a szöveget aztán végre letudták.

2021. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Mikor elkezdtem nézni, az első részt magyar szinkronnal néztem meg, de valahogy annyira műnek és idegennek hangzott, hogy a többit inkább japán szinkronnal néztem végig.
2021. dec. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6os egyetertek veled.

Belekezdtem magyarul a boku no heroba de egy borzalom volt, a focimdaloktol meg sirni tudtam volna annyira gaz.

Nekem a regiek kozul a Kaleido Star es a Yuyu Hakusho bejott. De például szinten regi a Sailor Moon, az sem lett jo, mmint a karakterek jok lettek volna de w szovegek neha nagyon rosszak voltak.

2021. dec. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Én eleve nem nézek semmit szinkronosan, mert minden jobb eredetiben. A szinkron számomra egy tabu dolog. Meghallom, és rögtön roham jön rám, aztán elkezdek vergődni a földön vérző fülekkel. Legyen szó filmről vagy akármiről, MINDIG az eredeti a legjobb. Pont.
2021. dec. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Itachi magyar hangja💙 és a Bleachből Byakuyaét is imádom. Nem szoktam magyar szinkronosan nézni semmit,de ezek tényleg jók.
2021. dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!