Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Boku no Hero Academia-ban...

A Boku no Hero Academia-ban az árulónál más is legyintett a jelekre?

Figyelt kérdés
Úgy igazán csak egy dolgot nem tudtam helyre tenni anno, a gyerekkori dolognál értetlenkedtem, de a többire mind találtam rögtön magyarázatot. Nyilván a legvégsőre nem, de a manga elejiekre igen.

2021. dec. 10. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én teljesen el is felejtettem, hogy van egy áruló. 😅(Ahogy Horikoshi is.)
2021. dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Őszíntén lehetett rá számítani,de reménykedtem, hogy más lesz.
2021. dec. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

(spoiler)


Tudtam, hogy vissza fog térni az áruló dolog, de millió egy jobb jelölt volt rá. Így nem is érdekel, mert Aoyama érdektelen a számomra.

2021. dec. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER

Én anno elintéztem annyival a támadáskor, hogy elbújt, majd kivárta, amíg a segítség megérkezik. Azért kérdezgette a többieket, tudják-e, hol volt, mert előbb tudni akarta, le fog-e bukni, ha mond valamit.

Dabi meg lenézte, meg akkor meg volt Bakugou, szóval azért nem érdekelte, hogy ott van.

2021. dec. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az ovis jelenetnél volt feltűnő először a dolog, hisz miért zavarta volna, ha nem olyan, mint mások? Biztos mások is törtek-zúztak a képességükkel, így nem lett volna kirívó, ha ő is lövöldözött volna párszor véletlenül gyerekként. Erre tuti felkészültek már az intézmények, UA-ben is mennyiféle lépcső van.

De nem volt szerintem annyira fura, hogy tényleg kitűnjön, lehet, hogy nem is volt tervezett a dolog, csak amikor a mangaka eszébe jutott újra, akkor ő volt alkalmas a szerepre, s azért lett ő.

2021. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!