Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Black clover season 5/171.rész?

Black clover season 5/171.rész?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most végeztem a BlackClover animével, és hihetetlenül megszerettem :D viszont felfedeztem,hogy nincs 171.rész. És hogy elvileg a 170.volt az utolsó, kicsi googlezés után, olvastam olyanok hogy lehet folytatják/lehet nem,lesz film,nem lesz film. Szóval a kérdésem igazából az lenne, hogy készülni fog hozzá folytatás Anime/Film formályában? ( mangába tudom hogy igen )

2021. dec. 15. 01:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

lesz folytatás mindenképp csak az volt a nagy probléma hogy az animátorok hétről hétre dolgoztak ami igazán megterhelő volt

most hagyják a mangát futni meg gondolom tuti hogy dolgoznak titokban rajta nehogy megint megszopják...

az anime amúgy tök jó de sok írói hiányosság van benne amik qurvára eltudják rontani!

amúgy simán megnéznék belőle előzményeket pl julius idejét illetve az előtti dolgokat mert maga világ nagyon érdekes

2021. dec. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

ilyen never ending akart volna lenni

csak hát utol érték a mangát, így szünetre kellett mennie

a filmről pedig semmit nem tudni, hogy folytatás lesz vagy külön story

de véleményem szerint majd a film sikere fogja eldönteni(és a mangáé), hogy folytatják-e

2021. dec. 15. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!