Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Re:zero-nak vannak special...

A Re:zero-nak vannak special epizódjai? Úgy tudom van egy 13 részes rendezői változat az első évadból, aminek 40 perces egy epizódja. Amúgy az animékben micsodák az OVA epizódok? Kánonnak számítanak?

Figyelt kérdés
Az érdekel, hogy hol nézhetem meg, de ha tévedek azt is mondhatjátok.

2021. dec. 30. 17:21
 1/6 A kérdező kommentje:
*az érdekel, hogy hol megtekinthetők ezek a Special epizódok
2021. dec. 30. 17:26
 2/6 anonim ***** válasza:

olyan epizód(ok), amik elsőnek fizikai adathordozón jelenik meg és csak később adják le a TV-ben

változó, többségiben csak egy külön történet a nézzők szórakoztatására, de van amikor nem


re:zero rendezői változatból azt hiszem csak az utolsó pár percnyi jelenet a lényeg (az utolsó epizódban)

és az első rész a 40 perces, ha jól emlékszek

van pár különleges rész a re:zero-hoz, de szerintem egyik se fontos (én csak az első és második évadot néztem meg)

2021. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kicsit javítok!

A rendezői kiadás azaz blu ray csak az eladások miatt fontos! 1-2 jelenet van kicsit másképp (nem a story szerint hanem nagyon picit máshogy meg animálva jobban mondva részletezve mert a blu ray az kb a DVD lemez kiadás)


Vannak ovàk de ezek inkább kis movieknak felelnek meg!


Az első az lehet canon is de nem hivatalos asszem ez csak egy fun epizód habár elég szép


A második az már canon ott emilia múltját láthatjuk miközben egyedül él az erdőben és megismerkedik puck-al!

Ez egy nagyon jó dolog volt mert nagyon ritkán van ilyen jó női főszereplő aki teret is kap!

2021. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja amugy indán megtalálod! Küldök linket
2021. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Elso ova

Amugy most nézem valamiert nehezen lehet megtalálni és csak google keresesnel jött ki!

Ha be írod az alap cimet meg hogy ova 1 vagy 2 magyar egybol kidobja

Valószínűleg a 2. Évad mindkét felét is így találod meg….!

Valószínűleg azért mert ez egy véresebb felnotessebb anime

2021. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy csak az első évad elso része 40 perces!

2021. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!