Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok olyan animét mondani...

Tudnátok olyan animét mondani ahol ⬇️ Van benne ?

Figyelt kérdés
Ahol a lány egy idősebb fiúba szerelmes. Amit láttam az Mahou Tsukai no Yome ami nagyon jó volt csak az a baj hogy nem volt olyan sok romantika benne. Előre is köszi a valaszokat :)

2022. jan. 1. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Dragon ballban ez van
2022. jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Thunderfairy ***** válasza:
A Dragon Ball egy verekedős anime nem romantika benne a legfontosabb elem. Néz ki valami romantikus animét.
2022. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hige Wo Soru

Koi to Yobu ni wa Kimochi Warui

Koi wa Ameagari no You ni


Egyik sem fantasy ugyan, de mindháromban sulis lányok lesznek szerelmesek felnőtt, már dolgozó emberekbe.

2022. jan. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Én egy kicsit a hárem animékben kutatgattam és szerintem elég sikeresen!

Egyet tudok talán ajánlani az a: Darling In The Franxx

Hát ha kicsit elnézed nekem akkor olyat tudok mondani mint, egy fiúnak két iker nővére van és az echi animébe tartozik: Kiss x sis

Van egy ilyen rómeo és julia szerű: Kishuku gakkou no juliet

Aztán van egy hasonló echi (és szerintem nagyon jó) anime még: High School DxD

Meg vannak ilyen kis manga sorozatok: Hagani, Myriad Colors Phantom World, Omamori Himari, To Love-Ru: Trouble - Darkness

Meg tudok ajánlani egy kicsit furi de vicces anime "filmet": See me after Class

Ha tudtam segíteni akkor örülök neki ha nem akkor nem de szerintem érdemes egy pillantást vetni rájuk. ;)

2022. jan. 4. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!