Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Higurashi no naku koro...

A Higurashi no naku koro ni-hez leginkább hasonló anime?

Figyelt kérdés

2022. jan. 2. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Állunk meg egy kicsit!!!! Te végig tudtad nézni?????????????


Én elkezdtem anno aztán, szokás szerint hibás linkek, a feltöltők/fordítók sz...rnak bele, hogy szólsz, nem tesznek semmit. A második évad valamelyik része után nem tudtam tovább nézni, mert nincs hol. Illetve nem találtam valamelyik részt és nem fogok kihagyni 1 részt sem. Sajnos a listámon rengeteg ilyen anime van. Amennyiben a második évadhoz vannak linkjeid oszd meg kérlek!! Mondták, hogy netflixen fent van. Csak ezért előfizettem. Aztán ja, fent van az első évad... Wááááááá!!!! Ez nagyon szeretném végig nézni.


Pontosan melyik része fogott meg?

Első körben Mirai Nikki. Nem egészen ugyanaz, de nekem tetszett.

Pontosíts és hátha tudok jobbat írni.

2022. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rég láttam, de nem rég jött ki a folytatás. Amúgy indavideón nincs fent már? Én ott néztem annak idején végig.

Egyébként nekem ez a szélsőséges kettősseg tetszik benne. Egyik pillanatban boldog, normális sulis idők, aztán bedurvul az egész.

2022. jan. 11. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Gakkougurashi

Shadows House

Yakusoku no Neverland

2022. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!