Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes elkezdeni a Borutot?

Érdemes elkezdeni a Borutot?

Figyelt kérdés

Hellósztok!

Elnézést, ha több ehhez hasonló kérdés volt már feltéve itt az oldalon, csak kíváncsi vagyok, hogy 2022-ben, így szépen lassan 5 évvel a Naruto Shippuuden után érdemes elkezdeni a Borutot?


Én a mangát egyáltalán nem követem, itt-ott random YouTube válogatás videókból, illetve videojátékokból (pl. Ultimate Ninja Storm 4 Road to Boruto) tudok egy keveset a történetről, így úgymond "szűzként" vágnék neki.

Nekem a Shippuuden ott van minden idők legjobb animéi között. Tudom, hogy vannak hibái jócskán, de számomra egyértelműen egy mestermű volt, max. a fillereket kivéve imádtam a sztorit, bármikor újranézném és valószínűleg pl. ugyanúgy megkönnyezném a Naruto vs. Pain csata legvégét. :)


A Naruto (mármint a "sima", a Shippuuden előtti) is tetszett, bár nekem az egy kicsit gyerekes volt. Kb. 9 éve néztem meg utoljára és nem is igazán vágyok arra, hogy bármikor újra nekikezdjek.


Ezekhez képest milyen a Boruto? Mennyire kidolgozottak a karakterek, mennyire izgalmas a történet? Milyenek a nagyobb harcok? Vannak benne Obitohoz, Nagatohoz, Itachihoz hasonló karakterek, esetleg olyan antihősök, mint Madara vagy az Akatsuki valóban gonosz tagjai? :)

Tényleg nem sokat tudok a Borutoról, így minden spoilermentes infót örömmel fogadnék. :)


Előre is köszönöm! :)



2022. jan. 3. 21:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%
Nekem a Slime jobban bejött.
2022. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
5%
11 Egészségedre attól még a slime pocsék
2022. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#12

Amúgy nem azért, de te eddig hány animét láttál a Naruto franchise-on kívül? Minden kérdés alá odamész bizonygatni, hogy mekkora mestermű, nem hiszem el, hogy ezt komolyan gondolhatja bárki.

2022. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kicsit megkésve, de köszönöm a válaszokat! :) Ahogyan látom, azért nem annyira konzekvensek a vélemények.

Hmmm...igazatok van, szerintem teszek vele majd egy próbát és ha nagyon idegennek hat, akkor max. elkönyvelem, hogy nekem ez a csodálatos széria a Shippuuden-nel befejeződött.


Külön köszönöm a fillerlistás linket, lehet használni fogom! :)

2022. jan. 6. 05:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!