Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik lehetett ez az ao3...

Melyik lehetett ez az ao3 fic? Bnha

Figyelt kérdés

Ide írom mert fanfict egy animéből.


Ao3-on olvastam valamikor.

Szóval Aizawa a tetőn találja Izukut, aki egyszer csak feltűnik, ott marad kicsit de nem beszél, aztán eltűnik Aizawa meg nem érti hogyan.

Aztán vissza vissza jár, meg keresteti a fiút Tsukauchival. Még nem rájön, hogy Izuku már halott és egy szellem és haza viszi magával. :'D


Nemtudom mennyi az esélye, hogy itt bárki olvas fanfictecet ao3-ról, de sehogy sem találom, szóval ártani nem árt ha megkérdem.



2022. jan. 5. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Én olvasok fanfic-eket az AO3-on, sőt publikálok is, de csak a Supernatural fandomban. Viszont, az AO3-nak egész részletes keresője van, amivel több mindenre lehet szűrni. Ha innen nem érkezik segítség, egy próbát megérne...
2022. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már mindent megpróbáltam rajta. :'D

Esküszöb beirtam minden taget ami eszembe jutott hogy lehetne, de nem találtam, es mind az 5000 bnhas oldalt nincs kedvem átnézni.. :D

2022. jan. 5. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a ficet, de Aizawa & Midoriya relationship tag + "Ghost Midoriya Izuku" additional tag = [link]


6 oldalt csak át tudsz nézni.

2022. jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hálistennek nem lett törölve csak én vagyok szerencsétlen.


Hálám sírodig üldöz, kedves utolsó. :D

2022. jan. 5. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!