Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Demon slayer 2 évad?

Demon slayer 2 évad?

Figyelt kérdés
mikor jön ki a demon slayer 2 évad 10 rész? Mert a 9 rész már egy honapja kijött és atóta semmi.
2022. jan. 19. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még csak 7. reszig láttam kint, te hol nézed?
2022. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Naruto-kun.hu oldalon fent vannak…

Most sok animet fordítanak ezért valószínűleg kevesebb idő jut a feltöltésre de ha gondolod nézd meg netflixen az legalább legális de my angol felirattal mert nincs hozzá magyar felirat SEM! -.-

2022. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
A demon slayer 2.évadának már 14 része van ebből az első hét a film csak részekben, a többi pedig az új arc és annak az a neve hogy demon slayer yuukaku hen. Magyaranimén hamar fent vannak a részek, regisztrálni kell de már hétfőn meg lehet nézni. Anime centeren is ugyanez.
2022. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. 1. én indavideon nézem.
2022. jan. 19. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

3 mondjunk a magyaranime még mindig az inda forrását használja rejtetten ami amúgy egy nagyon undorító dolog... nem értem miért nem tudják azok a gyökerek feltölteni a saját oldalukra mert az egész oldal csak egy link oldal és ha indán pont letörlik az animéket (amire nem egy példa volt) akkor a magyaranime oldal használhatatlan lesz...


amúgy sokadik kérdés be lehet írni hogy kimetsu no yaiba... fel van töltve most néztem a yuukaku hen 7. része azaz a vonat arc után a 7.rész! 23 órája!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


csak ennyire gyökérnek lenni... de te tudod... majd a nődet is nekünk kell jól le varrni?

2022. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5. ez igaz de egyáltalán nem titokba csinalják, meg van a videó alatt jelölve a forrás és le is írták hogy ez egy olyan oldal ahová a videókat linkekkel összegyűjtik hogy könnyebben megtaláld, mert nem mindig adja ki ha rákeresel, például az anime center indás profiljára is hiába keresel rá nem adja ki
2022. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5. akár hiszed akár nem ez nekem is eszembe jutott de nem vált be.
2022. jan. 19. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!