Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az Attack on Titan animesoroza...

Az Attack on Titan animesorozat mitől ennyire népszerű?

Figyelt kérdés

Imádom az animéket, de próbálok csak a minőségibbeknek esélyt adni. Még annak idején adtam ennek is esélyt de 2 évad után feladtam, szimplán érdektelen volt és a folyamatos "picsogás" került előtérbe, irreálisan sokat üvöltöznek a szereplők, a harcok nagyon unalmasak voltak a karakterek szintúgy, egyáltalán nem is látványos, tehát igazából semmi sem fogott meg.


De mégis a legnépszerűbb még most is, magas értékelésekkel, stb. szóval érdekelne, hogy van-e értelme újból elővennem, vagy a minősége maradt olyan mint az első 2 évad?


Amiket szeretek pl. Hellsing Ultimate, Seven Deadly Sin, One Punch Man, Demon Slayer, Death Note.


A Full Metal Alchemist-tel is így jártam, mindenhol dicsérték de szerintem nagyon gyenge volt..



2022. jan. 22. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóképpen voltam én is a Shingekivel, annyi, hogy én szinte mindig szezonosan néztem, nem évek múltán :'D a második évad nekem mondjuk már egy fokkal jobban tetszett, aztán... A harmadik évadtól kezdve bekerült a kedvenceim közé. Ismerem a sztorit, bár nem olvastam a mangát (talán az utolsó fejezetet is valami koreai (!) leakben pörgettem ki), és így is nagyon élvezem, sőt. Azok alapján, amik neked nem tetszenek, én tennék vele egy próbát, mert tényleg sokat változik a hangulat is, a karakterek is. Igazából valahol pont a harmadik évaddal van egy kisebb váltás, utána pedig a most futó utolsó évaddal meg egy nagyobb (itt stúdióváltás is történt, bár sokan szidják a MAPPA stúdiót - ők csinálják az utolsó évadot -, nekem még jobban is tetszik, amit ők csinálnak, anno a Wit nagyon sokszor élt az animációsporolós technikák lehetőségével, mint jelenetek újrafelhasználása vagy kimerevített képernyő, és ők is használtak CGI-t, ami miatt legfőképpen szidják a MAPPA-t. Egyébként nem azt mondom, hogy a Wittel anno bármi probléma lett volna, csak nem volt annyival jobb, mint amennyire lehúzzák most sokan a MAPPA munkáját).


Mindent összegezve én tényleg tennék vele egy próbát, és ezt abszolút nem a fanság mondja belőlem, mert tényleg nem igazán szerettem anno az első évadot, hasonló okokból, mint te.

2022. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

hát szerintem veled volt akkor a baj... nem azért de pont hogy a hét főbűn egyre rosszabb színvonalt adott...

pedig tök jó minden benne csak hát...


lehet azzal volt a baj nálad hogy sokat kellett rá várni mert hát tény


de miért dicsérik?


mert basszus nincs tele szar sablonokkal és lenyúzott bőr dolgokkal!!!


a harcok nem hiszem hogy unalmasak sőt nagyon jó animációt kaptak

nem látványos? aha jah... az első 3 évadban csúcs minőségű rajzolást kaphattunk! csak szólok...


figyelj lehet utálni de ettől függetlenül az anime jó és nagyon magasra tette a lécet...


szerintem most nézd újra mivel lehet az idő/várakozás miatt lett "unalmas"

2022. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!