Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Castlevania vagy az Atrack on...

Castlevania vagy az Atrack on Titan a jobb anime szerintetek?

Figyelt kérdés

2022. jan. 27. 23:22
A kérdező szavazást indított:
Castlevania
Attack on titan
35 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
AOT. A castlevania a közelébe sem ér semmilyen tekintetben. (max az aot első 3 evadahoz képest szebb volt az animációja, de a 4. évadra már az se)
2022. jan. 28. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Mindkettő az elmegy kategória, szóval egyiket sem választanám. Az AOT fölöslegesen van körülugrálva, elég gyengus: sok karaktere baromi idegesítő, a nagy rejtélyek átláthatóak ha minimálisan is figyel az ember . A Castevania jól indult, de csúnyán elcseszték a végét, tipikusan az a gyenge sztori, a látvány viszi el az egészet.
2022. jan. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"a nagy rejtélyek átláthatóak ha minimálisan is figyel az ember"


Ahogy az szokás. A semmiből csavart hozni amatőr húzás. Az előkészítésnek magy szerepe van benne, hogy a csavar mennyire jó. A jó csavart sejti az ember. A Narutoban ott rontották el, hogy a semmiből húzták elő a finálét, minden előjel nélkül, ezért nem volt erős benyomása sőt, kizökkentette az embert.

De amúgy meg ha odafigyelsz sem lehet mindent kitalálni. A konkrétumok rejtettek maradnak sokáig és az utalások csak nagy vonalakban fedik fel a megbújó dolgokat. /////Spoiler.: Például nyilvánvaló volt, hogy emberek állnak a titánok mögött, mióta láttuk, hogy Eren át tud változni. De azt, hogy konkrétan egy egész fasiszta civilizáció van odakint, arra nem utaltak. Ahogy a dolgok méretére sem. Alapból az volt a koncepció, hogy ők az emberiség utolsó képviselői, így ha sejtettük is, hogy a titánok mögött emberek állnak, legfeljebb arra lehetett következtetni, hogy egy kisebb csoport, nem egy egész világ van a másik oldalon. Eren pálfordulása szintén nem volt előre vetítve. ///// Spoiler vége.

2022. jan. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Eren pálfordulása pont hogy meg lett magyarázva. Igaz, csak a manga végére értettük meg, miért alakult így, de a csak animések is megkapják rá a választ majd. Ettől függetlenül nekem nem tetszett ez a húzás, karaktergyilkosságnak éreztem az egész váltást és a magyarázatot is. Így semmi értelme nem volt Eren küzködésének, mert a segítő szándéka eléggé önző volt és elkeseredett is. Viszont ha kapott volna egy tipikus endinget a történet, akkor elment volna 12 egy tucat kategóriába és az Aot mégiscsak egy horror és dráma, ami Eren depressziójára épült így nem is kaphatott más befejezést, nem illett volna hozzá.
2022. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

"Ettől függetlenül nekem nem tetszett ez a húzás"


Akkor ez a saját véleményed, nem az anime hibája.

2022. jan. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő nagyon tetszett.
2022. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
5-ös igen, az én véleményem ez, fogadd el, hogy nem mindenkinek egyezik a tieddel. :) Sokkal többet is ke lehetett volna hozni belőle, a legnagyobb Aot fanok teljesen kiábrándultak belőle a végére és otthagyták a Tumblrt pl. De igazad van, ez csak a mi véleményünk, mindenkinek más a kedvence.
2022. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7. Akik a divat miatt ugrottak rá nem is nevezhetők szerintem fanoknak.
2022. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8. Nem, azok voltak az igazi fanok, akik tényleg próbálták megérteni a mondanivalóját és nemcsak a hype miatt nézték. És azért a többség egyetért abban, hogy ennél kicsit többet kellett volna nyújtson a végkifejlet. Én 4,5 évig olvastam a mangát, akkor szálltam be, amikor eljutottak az óceánhoz Erenék. De az utolsó 2 évben (a jelenleg futó részek), már eléggé döcögött a dolog, a többség nem értette, mit akar ebből az író kihozni. Bizonyos események meg túl egyértelműek voltak, ami szintén okozott némi fejtörést.
2022. jan. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó azért valljuk be a AoT:Final season 2.openingje nagyot szól :) Én végig nézem mert érdekel a sztori és nem szeretek animet félbehagyni.
2022. jan. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!